Absolutně nechápu všechny ty zprávy, které zdůrazňují, že spolu s uprchlíky k nám proudí též potenciální pachatelé teroristických útoků. Přece žijeme v tržním prostředí, ve kterém nic (ani ten příslovečný oběd) není zadarmo. Prostě to berme jako daň za nesmírné kulturní a všeliké jiné obohacení našich životů, které nás v budoucnu čeká.
***
V historii Velké Británie se něco podobného ještě nestalo - šéf tajné služby MI 5 vystoupil v živém vysílání BBC. Svým spoluobčanům sdělil, že jejich země čelí nebývalé hrozbě islámského teroru. Domácího islámského teroru.
Zase jeden xenofobní rasistický čecháček…
***
Česko spolu s dalšími středoevropskými státy protestuje proti plánu zdvojnásobil kapacitu plynovodu Nordstream, který obchází Ukrajinu a další státy a přivádí plyn z Ruska pod mořským dnem rovnou do Německa.
Výsledek tohoto sporu pak bude jasným důkazem, kdo vládne v Evropě…

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV