Oldřich Fischer: Umí jen uškodit

27.04.2018 21:28

Pan Jiří Pospíšil, Judr. Absolvent práv - v Plzni. Kámoš lidovců. Vývoj: ODA, ODS, Top 09. Europoslanec. Ministr spravedlnosti. Stihl vždy zrušit svoje členství v předcházejících stranách, nebo je snad dosud členem všech stran?

Oldřich Fischer: Umí jen uškodit
Foto: TOP 09
Popisek: Jiří Pospíšil

Pak bychom měli zmenšit počet poslaneckých postů. Jesli je tam za tři strany. Nebo by měl brát tři poslanecké platy? A třikrát na oblečení?

Pak se divme jeho strmé kariéře. Politikem od osmnácti let. Jako Gros, nebo Sobotka? Nebo snad Rometiopan Feri? Nedávno se v televizi vychloubal, jak silně se politicky angažuje. Jako europoslanec? vybojoval zákaz chovu kožešinové zvěře v Česku. Jistě nedopatřením nestihl zakázat i prodej kožešinových výrobků z ní, jejich nošení a jejich vlastnění. Exekutoři by tedy snad mohli provádět prohlídky bytů občanů a v případě odhalení třeba štucle z nutrie občany stíhat finančně a možná i soudně.

Vzhledem k těmto nedodělkům zákonů tedy může jakákoliv zahraniční firma takové kožešiny nebo výrobky z nich u nás prodávat. Takže pan ministr, europoslanec, člen tří stran vybojoval další prostor (Česko) pro odbyt jedné nebo více zahraničních farem kožešinové zvěře. Zlikvidoval českou konkurenci. Za to tomuto českému politickému gigantu – obrovský dík! Zároveň je to prý i vynálezce exekutorů a prý i tvůrce jejich kasty. Ještěže ho máme!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Kulhavý: Šátek na muslimce jasně vypovídá - propagace islámské ideologie

15:04 Miroslav Kulhavý: Šátek na muslimce jasně vypovídá - propagace islámské ideologie

Stále se objevují články k problematickému výroku Nejvyššího soudu ve věci údajné diskriminace musli…