Oldřich Fischer: Zázraky

31. 1. 2017 10:40

I při veřejných příležitostech pije církevní řečník prý víno. Je tato tekutina schválena obchodní inspekcí? Její chemický rozbor? Zde je rozsáhlé pole možností. Přidáním prášku z určitých hub, nebo námelu, vraního oka, blínu atd. snadno dojde k tomu, že konzument může mít nejrůznější vidiny. Pak to lze vydávat za zázraky. Když to pak ochutná kolega, můžeme mít zázraky tuplem.

Oldřich Fischer: Zázraky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uniforma příslušníka SNB

Zřejmě proto byly hony na tak zvané čarodějnice, které to v lese při měsíčku chtěly také ochutnat. Proto také byl takový hon na podobojí, co to chtěli také.

Asi jako dnes, byly některé drogy jen pro vyvolené. Když mi bylo asi 14 let, tak mi v nemocnici dali rajskej plyn. 50 let si pamatuji jak to bylo fajn. A to je houby droga. 

Zázrakem století považuji vnuknutí pana Zajíčka. Ten se jednoho, jakoby kouřmého jitra, okolo roku 1963 probudil, zjišťujíc, že je tatarským pánembohem a následníkem Džingischána. Nasazením své enormní ocelové myšlenkové vitality se mu podařilo během krátké doby získat a stále rozšiřovat řady svých otroků. Dle pověstí, mezi jeho otroky (prominentní) patřili i pan Werich a snad i pan Brodský. Sláva a moc pana Zajíčka začala nabírat masovosti.

Když se rozhodl shromáždit své otroky na mimořádné zasedání, tak musel mít zajištěn celý sál, v železničním depu Vršovice. Myslím, že všechny stranické kádry zachvátila závist. Slibně se rozvíjející novou světovou říši zmařili v zárodku. Na pana Zajíčka a jeho věrné otroky byly nasazeny všechny typy es en bé. Tečku vystřihly soudy. Nepodmíněné nebo podmíněné tresty za dobrovolné otroctví v množství a kvalitě mohou dnes objasnit jen historici, kteří by dostali povolení, projít policejní výslechy a úradky soudů.

Tvrdou realitou zůstává, že se pan Zajíček prohlásil následníkem Džingischána, který v jisté minulé době vlastnil v podstatě půl světa. A jako dnes, nejrůznější lidé, dostávají majetky, které kdysi v minulosti patřily někomu, za jehož následovníky se sami prohlásili, tak si myslím, že i pan Zajíček by měl vznést nárok na majetek, jenž v jisté době patřil panu Džingischánovi. Domnívám se, že by mělo panu Zajíčkovi být navráceno půl Asie a asi půl Evropy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

18:40 Petr Ježek: Drahoš nerozumí ekonomice ani politice

Konstatování, že nějaký člověk prokazuje svou nepoučenost v oblastech ekonomiky a politiky, by v prů…