Pavel Chrastina: Křivda Slovákům a falšování voleb

05.01.2021 23:06

Je druhý den po Novém roce. Z nějaké rozvernosti jsem si pustil hlavní večerní zprávy slovenské televize JOJ a nestačil jsem se divit. Míra propagandistické masáže o palčivých problémech těchto dní tam byla o poznání větší, a samotná masáž ještě daleko tvrdší, než jakou nám nadělují naši veřejnoprávníci, nebo Prima-CNN a jim podobní.

Pavel Chrastina: Křivda Slovákům a falšování voleb
Foto: Jiří Hroník
Popisek: Pavel Chrastina, zpěvák, baskytarista a textař, spoluzakladatel skupiny Olympic

Kromě obvyklého balastu kolem údajně přeplněných nemocnic, záplavy detailů injekčních jehel vpichujících se do ramen pohledných zdravotnic, tam nakonec převládl zlostný štěkot nad vzpurnými farníky, kteří si dovolili přes zákaz jejich vlády navštívit v jednom městě sváteční bohoslužbu, a to v hojném počtu asi sto padesáti lidí. A navrch a ke všemu ještě bez náhubků zvaných roušky. Opravdu zločin k pohledání.

Nejprve jsem si řekl: „Chudáci Slováci, dobře vám tak, měli jste líp volit při vašich posledních volbách“. Ale vzápětí mi začaly docházet všechny souvislosti a také to, čeho jsme byli svědky v posledních týdnech. Především celosvětově sílící trend, kdy menšina tzv. „pokrokářů“ hledá všechny možné způsoby, jak upravit výsledky demokratického hlasování většiny voličů ve svůj prospěch.

Hlasování, které je možné snadno a rychle zfalšovat

Začnu tím základním. Masivní a často i nezákonné rozšiřování dosavadních korespondenčních způsobů hlasování pod záminkou koronaviru. Ano, takového hlasování, které je možné poměrně snadno a rychle zfalšovat, nejlépe v „on-line“ reálném čase hlášení výsledků. Okamžitě se nám vyrojí řada řada otázek.

A vůbec, jak to vlastně bylo se vznikem onoho viru? Je vskutku tím úděsným strašidlem doktora Frankensteina, které uniklo z nějaké laboratoře, anebo je to jen další chřipkový virus? A jak to vlastně bylo s jeho šířením? A proč teď všichni křičí o nutnosti prevence očkováním, když už jsou dávno známy léky na zastavení choroby, kterou virus někdy (ale ne vždy) vyvolává? A hlavně: Jak to bylo s vlnou paniky, která vypadala tak uměle, že patrně opravdu umělá bude? A co s tím mají společného právě ti novodobí soudruzi, kteří usilují o zvrácení krachu a opětovné vzkříšení tézí komunistického učení svého „tatíčka“ Karla Marxe? Zde se skutečně zdá, že všechno souvisí se vším.

Spontánní odchod na mši svatou a sáňkování na sjezdovkách

Pojďme dále, pamatujete na zprávy z několika států USA o okupování sčítacího volebního prostoru a vyloučení jakékoli kontroly protistranou? A také na zprávy o podivně a nelogicky fungujících sčítacích strojích? Souvislostí, které se navíc důsledně proplétají, vyplavalo na povrch už tolik, že zde musíme jakoukoli „náhodu“ definitivně vyloučit.

Ve své první unáhlené reakci jsem Slovákům převelice křivdil. Tohle poznání mě nutně přivedlo k zásadní úvaze. Který z našich dvou „bratrských“ národů se ukazuje v dané situaci masové manipulace občanů skupinkou neomarxistických pokrokářů jako ten statečnější a odolnější? Ten, který dává najevo svůj nesouhlas a vzdor proti nesmyslným a chaotickým opatřením své vlády spontánním odchodem na mši svatou, anebo ten, jehož občanská neposlušnost se vybije sáňkováním po vládou zastavených krkonošských sjezdovkách?

Váš Pavel Chrastina

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jih

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Oldřich Rambousek: Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

21:37 Oldřich Rambousek: Naroste nám rozhodnutím vlády silný kožich?

Pamatuji doby, kdy byl metrák kvalitního hnědého ořechu za 12 korun. Pamatuji i doby, kdy jsme plati…