Pavel Fischer: Státní aparát se musí modernizovat a sloužit občanům

27.10.2017 12:15 | Zprávy
autor: PV

Dnes registroval na Ministerstvu vnitra svou kandidaturu na prezidenta republiky Pavel Fischer. Jeho kandidátní listinu dosud podpořilo 17 senátorů a senátorek napříč politickým spektrem. Signatáři jsou senátoři zvolení za ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL a ČSSD.

Pavel Fischer: Státní aparát se musí modernizovat a sloužit občanům
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Pavel Fischer

Mezi hlavní témata programu Pavla Fischera patří moderní stát s takovým prezidentem, který garantuje spravedlnost a solidaritu všem. “Státní aparát se musí modernizovat a sloužit občanům, kteří potřebují pomoc, ať už žijí ve městech nebo na venkově,” říká Fischer.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Zase ta EU

Proč nám EU určuje výši minimální spotřební daně na paliva? A to ji jako určuje i u jiných věcí? Neměly by si o tom státy rozhodovat sami? Mimochodem, jaká je podle EU ta minimální daň na pohonné hmoty? Ptám se vás, protože prý ODS nyní chce její snížení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Kdo opravdu řídí svět? Vždy je to cui bono a follow the money

12:26 Jiří Halík: Kdo opravdu řídí svět? Vždy je to cui bono a follow the money

Tedy komu je to ku prospěchu a sleduj tok peněz.