Odosobnění Karla Kryla prostřednictvím bronzových symbolů na podobných místech jen prohloubí odstup příštích generací. Pro Karla Kryla to nic pozitivního nepřinese, pouze krátkodobé zviditelnění iniciátorů této akce. Nesouhlasíme s tím, aby se osobnost Karla Kryla zneužívala pro osobní cíle několika jedinců.
Žádáme, aby organizátoři akce zvolili jiné umístění busty, parlament ČR považujeme za jedno z nejméně vhodných míst pro instalaci této formy připomínky Karla Kryla. Naši političtí představitelé dosud ani zdaleka nedospěli do situace, kdy jejich spojení s Karlem Krylem nebude pro Karla Kryla ostudou. Nehledě na to, že právě v případě Karla Kryla je takovýto způsob ocenění jeho práce naprosto nešťastný.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: petice, ParlamentniListy.cz