Petice za proplácení hiporehabilitační péče zdravotními pojišťovnami

21.07.2018 16:01 | Zprávy
autor: PV

My, rodiče postižených dětí, kterým byla a je pravidelně poskytována léčba v Centru hiporehabilitace Mirákl, o.p.s., žádáme, aby zdravotní pojišťovny akceptovaly žádost Centra hiporehabilitace Mirákl a uzavřely smlouvu o proplácení této péče z prostředků veřejného zdravotního systému.

Petice za proplácení hiporehabilitační péče zdravotními pojišťovnami
Foto: Centrum hiporehabilitace Mirákl
Popisek: hipoterapie

Léčba zde poskytovaná splňuje veškeré požadované standardy a jak jsme opakovaně zjistili, je mnohem efektivnější, než klasické rehabilitace, které dětem zdravotní pojišťovny proplácí. Kromě  prokazatelné efektivity, děti tuto léčbu rády podstupují, neboť  při kontaktu se zvířetem zapomínají na náročnost cviků. Děti na hiporehabilitace přicházejí s láskou a nadšením, což se po té projevuje na výsledku léčby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Jsem bloger a kdo je víc?

14:33 Zdeněk Jemelík: Jsem bloger a kdo je víc?

Nadpis článku je parafrází hesla „jsem horník a kdo je víc?“, které se kdysi ucházelo o mou pozornos…