Petr Tománek: Příklady táhnou

05.03.2020 21:13

Toto jsou na slovo vzatí znalci zemědělství, zasazující se o stabilizaci a rozvoj - a to za každou cenu „hlava nehlava“ - populace hraboše polního jakožto nejvýznamnějšího představitele polních biotopů.

Petr Tománek: Příklady táhnou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pole v zimě, ilustrační foto

Jejich bohulibou činnost a nesporné zásluhy jistě ocení všichni dobroserové, kytkomrdi a pravdoláskaři, taktéž i všichni osvícení ekoaktivisté, kteří svým chrabrým postojem a neohroženým přivazováním se ke smrkům na Šumavě nastartovali tolik potřebnou expanzi kůrovce do našich lesů, čímž záslužně obohatili a stabilizovali biodiverzitu  lesních biotopů.

Toto jsou ti, kteří nastavili své chrabré hrudě, aby vzdorovali těm hnusným sedlákům co se nechtějí s tím ubohým hrabošem dělit o svou celkem zbytečnou úrodu. Když máme agrární saldo mínus 40 miliard, proč bychom nemohli klidně mít mínus 60, 80 i více miliard. Západ nám vždy rád a levně vše potřebné dodá. To tvrdil už i náš geniální všeznalec Klaus – nevyrábět, levně dovézt.

Toto jsou kandidáti na udělení Řádu bílého lva:

Mgr. Vermouzek Zdeněk, Česká společnost ornitologická, ředitel kanceláře

Ing.  Stýblo Petr, Český svaz ochránců přírody, ředitel kanceláře

Mgr. Freindinger Jan, Greenpeace Česká republika

Mgr. Straková Jitka, Arnika

Tuna Jan, aktivistický redaktor

Tato skupina prosazuje naprosto revoluční a geniální teorie, které nabyla během svých početných návštěv našich tolik zbídačených, chemií otrávených polí. Mgr Vermouzek Zdeněk (doktor všech věd) obohatil u této příležitosti zemědělskou vědu svým poznatkem, že hraboš svými chodbičkami umožňuje zasakování vody do půdy. Touto svojí činností (ten hraboš) nesporně zachrání blbým zemědělstvím tolik zdevastovaný vodní režim žíznivých polí a to i v době, když shodou okolností nějaký ten týden nebo měsíc neprší. Oni totiž zemědělci způsobují (podle jiných odborníků a znalců této problematiky) sucho, protože ořou a pěstují řepku.

Tato činnost zmíněných hrdinně naladěných jedinců zajisté bude inspirovat celé řady dosud váhajících, potenciálních aktivistů, kteří konečně pomohou v duchu moderní doby a módních revolučních myšlenek toto naše zbytečné zemědělství poslat tam, kam po sametové revoluci jistě nesporně patří – tedy do propadliště dějin, nebo do prd..e, to bude záležet na náladě konkrétních oddaných, zapálených bojovníků za lepší zítřky.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohdan Babinec: Není chování mocných světa, Evropské unie, USA a NATO farizejské?

12:16 Bohdan Babinec: Není chování mocných světa, Evropské unie, USA a NATO farizejské?

Jsme svědky brutální války, kterou vede agresivní Putinovo Rusko proti Ukrajině. Tuto agresi odsoudi…