Radim Valenčík: Pavle Svobodo, odstupte z kandidátky a omluvte se

26.03.2019 20:10 | Zprávy

Připomínám: Zatčení Miloslava Ransdorfa ve Švýcarsku při pokusu o trestný čin považuji za mezinárodní ostudu naší země, s jakou zatím nenacházím srovnání. Budeme se za to červenat ještě několik let.

Radim Valenčík: Pavle Svobodo, odstupte z kandidátky a omluvte se
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Valenčík

Teď se může červenat Pavel Svoboda – europoslanec za KDU-ČSL a lídr kandidátky za KDU-ČSL do nynějších eurovoleb:

Švýcarská prokuratura zrušila trestní řízení v případu bývalého českého europoslance "Miloslava Ransdorfa a tří Slováků, kteří byli loni v prosinci zadrženi v curyšské bance kvůli podezření z finančního podvodu. Informují o tom slovenská média, podle kterých švýcarské úřady přiznaly podezřelým odškodné." (ZDE)

Pavel Svoboda by jedním z těch, kteří uštvali Mílu Ransdorfa k smrti. Důvod? Závist, nenávist a nekritická služba zlu. Takoví lidé nás mají reprezentovat v EU?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

To by mě také zajímalo

Kdo volí ti, co posuzují regulérnost kampaní? A myslíte, že nejsou transparentní a objektivní? Prý jste pokutu dostali nejen vy, ale i třeba ODS, jestli to je pravda, tak podle čeho usuzujete, že vám byla pokuta udělena, protože jste nepohodlnou stranou? Nebo myslíte, že jí je i ODS?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Ustyanovič: Zrádci a zrazení

15:40 Vladimír Ustyanovič: Zrádci a zrazení

Čechy a Slováky spojuje nejen historie a soužití ve společném státě, ale také společný boj proti něm…