Robert Troška: Tisíc signatářů již podepsalo petici, definující manželství jako svazek muže a ženy

16.08.2018 15:54

Přidejte se také. Internetová petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku je v plném běhu. Podpořte tradiční rodinný svazek, chraňme zdravý vývoj našich dětí, řekněte své NE sociálním konstruktům LGBT komunity.

Robert Troška: Tisíc signatářů již podepsalo petici, definující manželství jako svazek muže a ženy
Foto: archiv Roberta Trošky
Popisek: Rodina - ilustrační foto
reklama

Předem bych rád poděkoval všem těm, kteří se nebáli podepsat tuto petici, což v dnešní době znamená určitou známku odvahy. V dnešní době lidé s názorem na tradiční ukotvení rodiny ve společnosti jsou často vystaveni výsměchům, obviňováni ze zpátečnictví nebo dokonce nedostatku empatie, to vše za podpory mediální masáže v některých sdělovacích prostředcích.

Internetová petice reaguje na iniciativu LGBT komunity požadující zrovnoprávnění homosexuálních svazků s manželským svazkem. LGBT komunita v posledních měsících přechází do tvrdé ofenzívy, kromě petiční akce za vydatné podpory médií se LGBT komunitě podařilo protlačit tuto iniciativu na vládní úrovni, kdy Babišova vláda vyjádřila ANO zrovnoprávnění homosexuálních svazků na roveň s manželstvím a stejnojmenná vládní předloha nyní doputovala do poslanecké sněmovny.

Proto je potřeba nyní reagovat ve formě petice na ústavní zakotvení manželství jako svazku mezi mužem a ženou. Pokud nepodpoříme poslance a senátory se zdravým rozumem, bude následovat uzákonění homosexuální agendy nejen do našich životů, ale hlavně do života těch nejbezbrannějších, našich dětí.

Uzákoněním zrovnoprávnění homosexuálních svazků budou mít homosexuálové nárok na adopci dětí! Dítě má však vyrůstat ve svazku tvořeném mužem a ženou, to není přežitek nebo něco zpátečnického, jak se nám dnes a denně snaží prezentovat LGBT komunita a jí spřízněná média.

Výběr z komentářů některých signatářů petice:

„Podepisuji, protože mi na srdci leží ochrana tradiční rodiny - svazku mezi mužem a ženou, která rodí a vychovává novou generaci naší společnosti.“

„Podepisuji, protože přijetím zákona o zrovnoprávnění homosexuálů s manželstvím muže a ženy je ve velmi příkrém rozporu se zdravým rozumem.“

„Chci, aby byly v našem státě zachovány tisícileté principy tradiční rodiny, svazku muže a ženy, který tvoří základ českého národa. Jako jediný zajišťuje porodností budoucnost naší společnosti.“

„Braňme normální svět!“

„Výchova dětí má probíhat v přirozeném rodinném prostředí muže a ženy. Jedná se o staletími prověřený model.“

Podepisuji proto, že manželství je pouze svazek muže a ženy za účelem založení rodiny s vlastním potomstvem. Homosexuální svazek uznávám ve smyslu partnerství, ale pro společnost v něm nevidím žádný přínos, aby se musel těšit zvláštní ochraně.

A ještě poslední poznámka, petice není zaměřena proti existenci leseb nebo homosexuálů, nijak se nesnaží omezovat jejich práva, plně podporujeme toleranci této menšinové komunity, ale vymezujeme se proti extrémistickým nárokům LGBT komunity na zrovnoprávnění homosexuálních svazků s manželstvím.

Petici můžete podepsat ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Neobvyklé úkazy v závěru soudního procesu

21:44 Zdeněk Jemelík: Neobvyklé úkazy v závěru soudního procesu

Zdánlivě neukončitelná „velká daňová kauza“ či „kauza Zadeh“ se přece jen přiblížila k závěru v hla…