Růžena Chrasteková: Nebezpečná pátá kolona protistátních politických neziskovek a aktivistických spolků

12.02.2020 22:24

Pomalé, nenápadné prorůstání neziskovkářů z politických neziskovek a aktivistů z politických spolků do státní správy, ale i jejich nátlakové akce na rozhodování poslanců dolní komory parlamentu, začínají být tomuto státu a občanům v něm nebezpečné.

Růžena Chrasteková: Nebezpečná pátá kolona protistátních politických neziskovek a aktivistických spolků
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: psací stroj
reklama

Senát moc ovlivňovat nemusí, tam povětšinou sedí jim spřátelení a nakloněni senátoři, žel, kteří ani omylem nedbají o stabilitu a prosperitu naší země, ba právě naopak.

Političtí neziskovkáři, kteří jsou bohatě dotováni, kromě našich ministerstev některých (nejvíce, skoro výlučně pod gescí ČSSD), ze zahraničí, už zcela nepokrytě jdou naprosto za rámec svých deklarovaných programových cílů, na základě kterých jim bylo povoleno u nás působit a chtějí suplovat naše řádně zvolené zákonodárce, připravují, dle jejich slov, nové zákony v naší zemi. ZDE

Nikým nikam nevoleni, nemající žádný mandát, v rozporu s platnou Ústavou ČR ZDE, doslova v žoldu cizích, zahraničních politických sil (platí je, poskytují jim nemalé dotace), chtějí neoprávněně zasahovat, nepochybně dle zadání svých největších chlebodárců, do politického a společenského života v naší zemi. Což v podstatě znamená nemalé ukrojování naší suverenity, nastolování zájmů cizích zemí v našem státě.

Jako bonus ke své záškodnické, rozvratné činnosti u nás doma dostávají ještě celkem slušné miliony na tuto svoji "práci" od některých našich ministerstev, které si v koaliční vládě "vydupali" doslova Sociální demokraté. Především od ministerstva vnitra, zahraničí a Maláčové MPSV. Která, mimochodem, neustále hystericky ječí, jak jí chybí peníze na sociální programy atd. Hlavně, že je má pro politické neziskovky ...

Není bez zajímavosti ani, snad už poslední, šílený počin ještě ombudsmanky Šabatové, která doslova vetřela armádu udavačů z politických neziskovek do státní instituce Inspekce práce. Udavači z neziskovek mají prý úzce spolupracovat s inspektory, v podstatě se stát oficiálními oznamovateli údajné diskriminace u zaměstnavatelů. No, zadarmo to jistě dělat nebudou, nedělají. A státe, zase, plať. Inspektoři nestačí prý, potřebují spolupracovníky, už se spolu školí jak na to.

Spolek mladých, nedostudovaných aktivistů, který si začal hrát na hybatele české politiky a především, prý, jejího hlídače, přitvrzuje a také už s netajenou vervou oznamuje další demonstrace, pokud poslanci nebudou hlasovat tak, jak oni si přejí. Ať už je to dnešní volba nového ombudsmana, anebo příští do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání. ZDE

Tato naprosto otevřená nátlaková akce na poslance, jejich tvrdé ovlivňování politickými aktivisty je ukázkovým pohrdáním demokracií, demokratického systému, který u nás máme většinou zvolený. Marginální menšina nespokojenců vydírá kdekoho, vyhrožuje, připravuje nepokrytě protistátní a protidemokratické nepokoje, demonstrace a snaží se o destabilizaci společnosti.

Financování tohoto spolku je ukázkově netransparentní (Transparenci International to ale vůbec nezajímá, aby taky ano, když mají společné cíle - rozvrat státu, svržení premiéra) s jejich záhadným financováním a napojením na Sudetoněmecký Landsmančaft.

Pátá kolona politických neziskovek a politických aktivistů, včetně spolku MCH, placená převážně ze zahraničí, se už ani netají svými cíly, svým programem rozvrátit poměry v naší zemi, plnit tak zadání těch, co je platí, rozbíjet naši suverenitu v konečném důsledku. Forma a způsob jejich činnosti je převážně udavačství, nepřípustné nátlaky na hlasování poslanců parlamentu, ale i nátlaky a dehonestace každého, kdo jim není po vůli a chce kandidovat na jakékoliv místo, funkci ve státní správě - viz ombudsman a členové Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Dokonce došli tak daleko, že chtějí některé lidi, občany, kteří jsou pro ně "nevhodní", označovat. ZDE

Jaké značky zvolí? Jejich předchůdci před desítkami let, které tak rád napodobuje lídr MCH v oblékání, označovali "nevhodné židy" žlutou hvězdou. Co připnou těm nevhodným milionchvilkaři? A jak s nimi hodlají dál zacházet?

Začíná to být hrozné až zrůdné, co si tady u nás dovoluje v podstatě malá skupina aktivistů a státu škodících politických neziskovkářů, bez jakéhokoliv mandátu od voličů. Jejich aktivity daleko přesahují ten spomínaný rámec jejich deklarovaného poslání a programu činnosti. Zasahují nepřípustným způsobem do řízení státu a státních institucí, osobují si práva, která jim nepatří a ke kterým nemají mandát.

Zasahují nepřípustným způsobem do řízení státu a státních institucí, osobují si práva, která jim nepatří a ke kterým nemají mandát. Nedodržují nic, zasahují nevhodně i do jasně dané zahraniční politiky státu ZDE, kde se neštítí kydat hnůj na naše řádně zvolené ústavní činitele.

Tito doslova škodiči naší země, bez jakékoliv odpovědnosti za svoji činnost, se pokouší o něco, co my, občané, nechceme a je na příslušných orgánech státu, aby jim v tom zabránily, než se těmto zločádům povede vyvolat silné občanské nepokoje až občanskou válku.

Protože občané už mají jejich řádění a drzé arogance plné zuby.

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Vykopnutí směrem nahoru

21:04 Zdeněk Jemelík: Vykopnutí směrem nahoru

Když jsem se dočetl v několika článcích, např. na České justici, že státní zástupce Vrchního státníh…