SZSP: Nejsme extrémisté, nejsme rasisté, jsme vzdělaní lidé a sportovci

27.11.2011 11:43 | Zprávy

Petice Strany Zdraví Sportu Prosperity (SZSP), určená vládě ČR.

SZSP: Nejsme extrémisté, nejsme rasisté, jsme vzdělaní lidé a sportovci
Foto: Redakce
Popisek: SZSP

Nejsme extrémisté, nejsme rasisté, jsme vzdělaní lidé a sportovci. Nicméně poslední eskalující vývoj v České republice nás donutil k formulaci této PETICE. Články v tisku mluví za vše. Petici organizujeme po řadě marných pokusů o řešení situace od otevřeného dopisu premiérovi po další neakceptované návrhy vyzývající vládní strany situaci řešit.

PETICE za okamžité ukončení morální, fyzické a finanční diskriminace všech, kteří dodržují zákony a pracují, a to nepřizpůsobivými skupinami obyvatelstva, zejména pak cikánskou menšinou. Petice je určená vládě ČR.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: petice, ParlamentniListy.cz

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Bože, jak hluboko jsi klesla, česká justice?!?

16:50 Pavel Foltán: Bože, jak hluboko jsi klesla, česká justice?!?

Komentář Pavla Foltána ke stavu české justice.