Václav Hošek: Taky máte ten dojem?

29.03.2021 12:52 | Zprávy
autor: PV

Tak jsem se chvilku díval v televizi na pana ministra Blatného a jeho slova mě hned zvedla ze židle. Pan ministr vidí, že všechna opatření fungují. Patrně má dobré brýle nebo spíš dalekohled. A protože opatření fungují, tak si je znova zopakujeme.

Václav Hošek: Taky máte ten dojem?
Foto: Archiv Václava Hoška
Popisek: Václav Hošek

Pan ministr doufá, že naposledy. A za tři neděle bude opět doufat, že? Na rozdíl od něj nedoufám. Člověk, který nedokáže poslancům vysvětlit parametr R, člověk, který říká, že mezi oběti covidu se počítají i oběti dopravních nehod, člověk, který při obhajobě uzávěry okresů sčítá jablka a hrušky a ještě k nim připočte ošatky, takový člověk opravdu může jenom doufat.

Já to vidím tak, že pana doktora Blatného si pan Babiš vybral zcela účelově. Nepochybuji, že dobře věděl o tom, že pan Blatný podepsal petici proti němu. A když se pak před novináři nejapně vymlouval, muselo to panu premiérovi znít jak nebeské zvony. Měl ho v tu chvíli přesně tam, kde potřeboval. V hrsti. Ale možná, že to tak nebylo, kdož ví. Ovšem já to tak vidím, zrovna jako pan ministr vidí, jak opatření fungují. Dojmy jsou prostě dojmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

9:39 Zdeněk Jemelík: Výzva poslancům

Výzva poslancům Poslanecké sněmovny ČR.