Václav Husák: Problematická koupací hygiena

13. 7. 2017 17:03

Většina z vás, kteří jste někdy navštívili některou z muslimských zemí zcela jistě ví, že podávat muslimovi cokoli levou rukou je neslušné a pro něj nepřijatelné.

Václav Husák: Problematická koupací hygiena
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klávesnice
reklama

Levá ruka muslimů je totiž důvodně považována za nečistou, neboť jim běžně slouží k očištění zadnice po vykonání velké potřeby.
Není rovněž žádným tajemstvím, že hygienické návyky nevzdělaných Arabů a afrických muslimů jsou minimální. Mnozí neumějí používat ani klasický splachovací záchod, natož aby měli potuchy o hygienických zásadách, které jsou pro obyvatele evropských zemí již od dětského věku běžné.

Dokladem jejich současné kulturní úrovně jsou případy, kdy se tito lidé vykáleli přímo ve veřejném bazénu. Že svou malou potřebu s vysokou pravděpodobností bezstarostně rovněž vykonávají při koupání, lze s vysokou pravděpodobností předvídat.

Nedovedu si představit, že si muslimka hodlající navštívit veřejné lázně celé své tělo, zdůrazňuji CELÉ, doma důkladně omyje, pak na sebe navlékne některý z povolených hábitů a vydá se k bazénu. Tam už ale dorazí zaprášená a zpocená a v tomto stavu vleze do vody k ostatním lidem.

Jenom z té představy už se mi dělá špatně. Nedivil bych se, kdyby se šla „osvěžit“ i v době, kdy má tato žena „své dny“. Fuj!!!

Je to jednoduché. Neosprchovaná oblečená žena do veřejného bazénu v civilizované společnosti prostě nepatří.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lukáš Kovanda: České firmy se v Rusku mohou dočkat „úřední šikany“

9:06 Lukáš Kovanda: České firmy se v Rusku mohou dočkat „úřední šikany“

Komentář k možným ekonomickým dopadům dalšího vyostření vztahů mezi ČR a Ruskem