Václav Kovalčík: BIS se fláká, honí si agenty

08.12.2018 9:10 | Zprávy
autor: PV

Vůbec nejsem spokojen s BIS v našem národě, protože to funguje na objednávku zkorumpovaného a prohnilého západu. Tam je třeba udělat pořádný průvan, protože BIS působí vlastizrádně právě pro-bruselským alpinismem. BIS si honí agenty, přitom pro naši zemi a celou Zemi je právě nebezpečný západ.

Václav Kovalčík: BIS se fláká, honí si agenty
Foto: bis.cz
Popisek: Odznak BIS

Jeho řádění je trestuhodné, politika zaprodanců BIS rovněž. Opravdu je nutné udělat kontrolu, kam peníze občanů našeho národa skutečně jdou. Již uvedená fraška, kterou vytrubuje Česká televize jako veřejnoprávní médium, si zaslouží opovržení.

Nemám strach z ruských agentů, mám strach ze západní politiky Evropské unie, jež ničí naši zemi. Mám strach o budoucnost naší země, na kterou se valí "islámský stát" v souvislosti s migrační krizí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Ztráta důvěry

Tvrdíte, že lidí ztrácí důvěru v média. Já si to úplně nemyslím. Spíš si myslím, že lidé ztrácí důvěru v politiky, ale i třeba spravedlnost. Proč myslíte, že tomu tak je nebo vy si to nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Václav Klaus: Je italská kuchyně opravdu nejlepší?

15:49 Václav Klaus: Je italská kuchyně opravdu nejlepší?

Pondělní glosa Václava Klause