Václav Kovalčík: Koronavirová tragédie na pokračování doma i ve světě

13.10.2020 21:39

Koronavirová tragédie pokračuje na úkor slušných a obyčejných lidí nejen doma, ale i ve světě. Kolem zákeřného viru se dokonce rozhazují astronomické peníze, a to neadresně, aby se jednoduše a pokrytecky řeklo, že se něco dělá pro lidi.

Václav Kovalčík: Koronavirová tragédie na pokračování doma i ve světě
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2
reklama

Bohužel jsou vládně podporováni zbohatlíci a problémoví, kteří si předem nekřesťansky nahrabali. Pochybná prozápadní kultura, ghetta, kriminalita, nelegální migrace, prorežimní zaujaté školství, nesmyslné sociální dávky apod. jsou bohužel cestou rovnou ke státnímu bankrotu. Na skutečně potřebné se zapomíná, na skutečně nemocné a ohrožené. Je hrozné, že se v každých volbách vždycky spojí prohnilá opozice demokratického bloku, aby brojila proti právu, řádu a spravedlnosti, lepšímu životu.

Anketa

Akceptujete nově vyhlášená vládní opatření?

80%
20%
hlasovalo: 24672 lidí

Je hrozné, že se dokonce internetové diskuse obrátily rovněž proti právu, řádu a spravedlnosti, lepšímu životu, jako by lidé zapomněli, co napáchaly rádoby demokratické politické partaje po roce 1989!

A teď k nenáviděnému dotazu: Kdo zavinil celosvětovou pandemickou i ekonomickou krizi? O tom, že to zavinily USA se nesmí vůbec psát, neboť se pravda nehodí do krámu národní i celosvětové tragédie na objednávku úzké hrstky bezohledných oligarchů a šedých eminencí. Dokonce se intenzivně hovoří, jestli byl virus uměle upraven, anebo jestli vznikl přírodní cestou. A tak je dezinformací považována dokonce i pravda pravdoucí, i když nás antika učila o pravdě absolutní i relativní.

Jak by se měl budoucí scénář řešení krize správně vyvinout? Především je nutné, aby pandemickou i ekonomickou krizí zasažené státy tvrdě vyžadovaly reparace (odškodnění) od bezohledných USA kráčejících přes mrtvoly. Dost bylo rapidního zadlužování nejen našeho státu i států ostatních do astronomických, nenávratných propastí a nejistot! Jenže se nápravné kroky vůbec nedějí, neboť se vládní představitelé i opozice v našem státě bojí tento oprávněný požadavek iniciovat. Taktéž se obávají i ostatní zasažené státy světa, aby se nerozvířilo diplomatické pole i rozpad OSN "v kravatách".

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přemysl Votava: Gagarin se na nás usmál z kosmu

21:55 Přemysl Votava: Gagarin se na nás usmál z kosmu

Je to již 60 let. Byla středa 12. dubna 1961, když z rádia zazněla zpráva agentury TASS. Jurij A. Ga…