Václav Kovalčík: Náš národ je likvidován politickou a ekonomickou mafií

14.11.2018 11:07

Do problémů náš národ dostaly post-sametové vlády, současný demokratický blok si s ANO mohou podat ruce v souvislostech, kolik zlikvidovali obyčejných lidí, též drobných živnostníků; zahltili náš právní systém a úřady nepřehlednou legislativou a byrokracií, udělali z našeho národa montovnu a skládku odpadu, zničili naše zemědělství, soběstačnost a životní prostředí!

Václav Kovalčík: Náš národ je likvidován politickou a ekonomickou mafií
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pražský hrad

Demokratický blok křičí ve stejné míře jako Andrej Babiš. Když politici do mafiánské politiky zatahují své děti, je to ohrožování nevinných životů. Dále si současní potentáti mohou postavit opevněné luxusní paláce a běžné občany (voliče) nechat napospas kriminálním živlům. Také se bude stavět více věznic a kriminálů v naší rozkradené zemi, hýřit peníze nepřizpůsobivým, vyhazovat na nesmyslné válečné mise; přitom volby dopadají opravdu hnusně, neboť jejich výsledky jsou výsměchem vůči slušným lidem, též vůči pamětníkům předchozích dob.

Mně se zdá, že je buď policie ČR ve strachu a napětí, koná proto na politickou objednávku, kdo se z policistů vzbouří, ztratí místo, anebo končí v přehradě, vždyť je náš stát neustále propleten politickou a ekonomickou mafií!

Navíc máme mnoho lidí bez domova, mnoho chudých občanů, kteří si svou bídu úmyslně nezavinili. Vždycky mě zajímá současnost a budoucnost našeho národa i okolního světa, proto nechci katastrofický scénář rodné země a planety Země. Bohužel nás k apokalypse vede hegemonie Evropské unie a západního světa.

Řešení je jediné, a to zajistit opravdu správné přerozdělování peněz státního rozpočtu a hospodářskou soběstačnost, dále předělat naši legislativu, vyhodit z ní špatné a nesmyslné zákony, vystoupit z Evropské unie, obnovit Československo, být nadále součástí V4, mít silnou Korunu = vyrovnat se západním platům, zrušit válečné mise, investovat více peněz do vědy, výzkumu a životního prostředí, správně reformovat naše školství, vyzdvihnout "zapomenuté morální hodnoty" lidské slušnosti, zpřístupnit zdravotnictví, ochránit naši zemi před nelegální migrací, splatit státní dluh atd.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Husák: Z větrníků obří „vibrátory“

21:33 Václav Husák: Z větrníků obří „vibrátory“

Autoři televizních a filmových dokumentů hledají divácky zajímavá témata všude kolem nás. Často se s…