Václav Kovalčík: O lepších rozměrech zákonu nabídky a poptávky v potravinové soběstačnosti

23.08.2019 8:39 | Zprávy

Příroda, farmy přátelské k životnímu prostředí mohou jasně říci zákonům trhu, drsným nabídkám a poptávkám, že to jde jinak bez ničení životního prostředí.

Václav Kovalčík: O lepších rozměrech zákonu nabídky a poptávky v potravinové soběstačnosti
Foto: pixabay.com
Popisek: Zemědělství - ilustrační foto

Ujme-li se několik plodin v dané lokalitě přátelských ekologických vztahů, zároveň zkoušejí nové, tak přijdou obyčejní lidé rovnou nakoupit, a to bez záludností dalších distributorů a spekulantů.

Tím by se nejprve nasytil venkov, dokonce i města by zhlédla krásu a kvalitu úrody přátelskou k životnímu prostředí.

V tomhle ideálním stavu by uvedený přátelský systém k životnímu prostředí plnil zároveň morální funkci poctivého obchodu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kraj

Neměla byste se spíš zabývat otázkou, proč mladí a většinou vzdělaní lidé z kraje utíkají pryč? Že zde žije početná skupina Vietnamců je podle mě nepodstatné. Ostatně co vím, je kraj oblíben i Rusi a co z toho mají Češi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Nové místo USA ve světě

15:26 Zbyněk Fiala: Nové místo USA ve světě

Právě zveřejněná Trumpova strategie národní bezpečnosti ohlašuje ústup od globální dominance, což pr…