Václav Kovalčík: Rychlé, plánované a úmyslné promoření lidské populace koronavirem mi připadá neetické

06.04.2020 22:02

Rychlé, plánované a úmyslné promoření lidské populace koronavirem mi připadá neetické, i když se tomu "postupně" děje v souvislosti se šířením pandemie. Je to "nová nemoc," možná staronová, kdoví. O jejím původu si myslím své. Bohužel by se našla individua, která by to ihned považovala za dezinformaci!

Václav Kovalčík: Rychlé, plánované a úmyslné promoření lidské populace koronavirem mi připadá neetické
Foto: hns
Popisek: Koronavirus v České republice, ilustrační koláž

Oslabení koronaviru připomíná známou technologii výroby hadích protijedů, jež se aplikují v případě uštknutí člověka jedovatými organismy. Právě koronavirus můžeme pokládat modelově za něco nepříjemného pro lidský organismus v uvedeném smyslu.

Zajímavé by bylo ovšem vědět, jak na něj reagují hadi, či netopýři v asijských zemích, jaká je jejich životaschopnost, či úmrtnost? Jak se koronavirus chová např. vůči hadímu jedu?

Máme se tedy v budoucnu bát nových, či staronových pandemií? A co dosud existující léky, možnosti vědy, mnohé cesty k vyléčení lidí? Bohužel současná věda jakoby schválně vyhání konkurenční cesty k vyléčení - zejména ty "nepohodlné" z východu. Pak je tu ekonomické hledisko, a tím jsou "prokleté" peníze, které vládnou světem na úkor morálky a etiky!

Než plánovat rychlé promoření lidské populace koronavirem, tak především využijme dosud známé zkušenosti v lékařské vědě, která si poradila s dalšími závažnějšími chorobami. Bohužel jsou ekonomiky států na Zemi nastaveny, že musí být automaticky co největší ekonomický růst za každou cenu.

A tak hledejme cestu transformace a sebereflexe - tj. změna ekonomických a politických systémů dle moderních vyspělých mimozemských technologií v  souladu s přírodou a životním prostředím. Jistě pomůže lidské civilizaci i odkrytí zakázaných starodávných archivů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bohumír Dufek: Požadujeme nezávislé konsilium lékařů pro vyšetření prezidenta ČR Miloše Zemana

11:10 Bohumír Dufek: Požadujeme nezávislé konsilium lékařů pro vyšetření prezidenta ČR Miloše Zemana

Okolo zdravotního stavu prezidenta Zemana se rozehrává podivná hra. Má všechny znaky spiknutí, které…