Václav Peričevič: Petr Kramný - mozaika byla složena

20.06.2017 17:38 | Zprávy

19.6.2017 je datum, které v trestní věci Petra Kramného má zásadní význam. Mozaika byla složena. Spolku Šalamoun je známo, že po létech “bojů” v rámci spravedlivého procesu, řady neuvěřitelných obstrukcí a dalších těžko uvěřitelných faktorů, interpelace, bylo umožněno finální přezkoumání zásadních nekroptických materiálů nezávislými odborníky, jejichž renomé patří ke špičce v daném oboru nejen v České republice.

Václav Peričevič: Petr Kramný - mozaika byla složena
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vůz

19.6.2017 je datum, které pro drtivou část bulvárního národa bude šokem. Médii “vyrobená” vraždící zrůda Petr Kramný, který málo brečel, byl divně ostříhán a ještě navíc zabil svou ženu a dceru se tato fikce rozpadla.

19.6.2017 je datum, od kterého lze počítat, jak dlouho bude české justici trvat náprava tohoto neuvěřitelného zločinu, kterého se dopustila, zcela úmyslně na svém občanovi, kterého odsoudila za vraždu svojí manželky a dcery k vyjimečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let.

19.6.2017 je datum, odkdy budeme počítat padni komu padni, potrestání za  lajdácké a zejména zcela nedostatečné zpracování znaleckých posudků znalců obžaloby.

19.6.2017 je datum, kdy by mělo být veřejnosti známo, že s ohledem na všechny a zejména nové skutečnosti Monika a Klára Kramných  s vysokou mírou pravděpodobnosti, hraničící s jistotou, nezemřely na akutní selhání srdce po zásahu elektrickým proudem.

19.6.2017 je datum, kdy má každý občan České republiky, daňový poplatník svého vězně “svědomí”, který se jmenuje Petr Kramný.

Autor je místopředseda spolku Šalamoun

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Pelc: Oktrojírka mainstreamovými nálepkami

13:02 Vladimír Pelc: Oktrojírka mainstreamovými nálepkami

Nedávno Česká tisková kancelář učinila rozhodnutí, že nebude Hamás označovat jako teroristické hnutí…