Vaše Věc: Podle SANEP vede ve volebních preferencích ANO. Přitom ještě loni...

16.01.2016 8:40 | Zprávy
autor: PV

Agentura pro výzkum veřejného mínění SANEP pracuje s metodou sběru dat prostřednictvím telefonických rozhovorů. Tato metoda je na rozdíl od jiných agentur velmi operativní, protože umožňuje sledovat vývoj volebních preferencí stran prakticky ze dne na den.

Vaše Věc: Podle SANEP vede ve volebních preferencích ANO. Přitom ještě loni...
Foto: Archív: Vaše Věc
Popisek: anofert

Jiné agentury, pokud zveřejňují výsledky průzkumů, činí tak obvykle až s několikatýdenním zpožděním od sběru dat. Za tu dobu se pochopitelně může veřejné mínění posunout, a někdy se může posunut až dramaticky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Naši rádoby válečníci zase kňučí

13:57 Jiří Paroubek: Naši rádoby válečníci zase kňučí

Ještě než se Andrej Babiš stačil vrátit z Bruselu, začalo strašlivé kňučení činitelů bývalé vlády a …