Vladimír Ustyanovič: Nepolitické střepy - Nefungující stát nebo zločin ve jménu státu

19.07.2021 19:19

Úvodem bych chtěl sdělit, že mi připadá zvláštní, když kovidová junta strašila lidi a dále straší restrikcemi a opětovným zavíráním, přičemž tito nejen politikové se zároveň objímají, lidově řečeno prskají na sebe zejména mimo kamery, takže pro některé homo politicus je tento vir asi neškodný.

Vladimír Ustyanovič: Nepolitické střepy - Nefungující stát nebo zločin ve jménu státu
Foto: Repro Youtube
Popisek: Koronavirus SARS CoV-2

Likvidace nikoliv fyzická, lékařů, jako profesor Beran, profesor Žaloudík, docent Balík, doktorka Zelená a mnoha dalších, kteří dali jasný návod, jak postupovat. Nebyli vyslyšeni. Uvedu několik příkladů, proč stát selhal, nenasadil lidem léky, které byly schváleny před dvaceti lety. Jako je Imunor, který testován při plném zatížení v ostravské fakultní nemocnici. Výsledek - dvě zdravotní sestry měly lehký průběh, ostatní byli bez infekce. Proč se nezpropagoval cestou lékařské komory lék Isoprinosine, který byl k tomu určen? Dnes se již můžeme domnívat, zejména ze zkušeností jiných zemí, že jsme se stali jako občané svědky grandiózního podvodu světového formátu. Nemocní, co se mohli léčit dostupnými léky, se neléčili. Další ztráty na životech byly způsobeny zanedbanou péčí.

Mnozí praktičtí lékaři zapomněli na Hippokratovu přísahu, ordinovali přes telefon, asi aby je nenakazil pacient, který měl průjem. Smrtnost tohoto viru je v desetinách procent. Kdyby očkování fungovalo, jak uvádí kovidová mafie, tak by nebyly tyto pochybnosti. Například jako když v Malajsii zavřeli očkovací centrum kvůli dvěma stům nakažených očkovaných zaměstnanců, či třeba nakaženého britského ministra zdravotnictví po obou dávkách vakcíny.

Jak sdělil docent Balík, který eviduje na svém pracovišti spontánní vakcinaci svých pracovníků, jejímž výsledkem jsou stovky kolabujících zdravotníků, pět těžkých případů a jedno úmrtí. Dalším zločinem je očkování dětí, které jsou podle českého výzkumu proti kovidu odolné. Kdyby šlo skutečně o zdraví, tak by se zjišťovaly protilátky u každého jednotlivce, protože vysoký obsah protilátek v krvi může být kontraindikací k očkování, a hlavně podle posledních výzkumů je daný člověk rok imunní. Ale tato varianta se těm kovid fašistům nezamlouvá.

Anketa

Jedete letos na zahraniční letní dovolenou?

hlasovalo: 8270 lidí

Stanovování protilátek pro neočkované občany je pro kovid jehovisty vyhazováním peně,a jednodušší je naočkovat lidi předběžně schválenými roztoky. Další důkaz tohoto experimentu, který si pochvalují laboratorní krysy, že se na nich nezkouší očkovaní touto emulzí, je výsledek, kdy naočkovali touto takzvanou vakcínou 127 žen v prvních dvou trimestrech a 104 z nich potratily. Tady vidíme úspěch této vakcinační mafie na depopulaci obyvatelstva. Další významná studie, kterou zpracoval profesor Luc Montagnier, držitel Nobelovy ceny za objevení viru HIV, prezentuje, že mutace jsou způsobeny očkováním a novými vakcínami. Tento profesor si je jistý, že virus je uměle vytvořený díky nechtěnému úniku ve wuchanské laboratoři.

V Singapuru a Velké Británii přistoupili ke kovidu jako k běžné respirační nemoci, jako je chřipka atd. Proč u nás tzv. experti, jako nechutně arogantní Primula či další lidská hyena šéf lékařské komory Kubek, donekonečna omílají fráze očkovat, očkovat? Jedno z možných vysvětlení se nabízí, že jedou v kšeftu s vakcínami. Potom zbývá jenom otázka, kdo je platí, stejně jako různé Maďary, Smejkaly a Hořejšího. Další úvahu na základě výše uvedených skutečností můžeme vést, jakými vitamíny, popřípadě medikamenty se chrání a z občanů dělají nesvéprávné ovce, které vedou k vakcinaci a černým zítřkům. Když shrneme, že je očkování mnohdy nefunkční a škodlivé, používají tito protagonisté další byznysový model, antigenní a PCR testy. Desítky až stovky miliard letí vzduchem neboť, jak říkají zodpovědní lékaři, test nic neřeší bez klinického vyšetření. Takže tito novodobí šmejdi likvidují nejen firmy, ale taky úspory občanů.

Na vrcholu této pyramidy stojí ministr zdravotnictví Vojtěch, který má statut tzv. hodného trouby. Reinhard Heydrich byl určitě vnímán ve svém okolí jako hodný člověk. Pro charakterově beznázorového Vojtěcha by mělo být prioritou, aby byli občané zdraví, mohli sportovat, a nekývat jako osel na vše, co mu předloží bratrstvo kočičí pracky, které má jako poradní sbor na ministerstvu zdravotnictví. Ještě dotaz na ministra Vojtěcha - proč Bělorusko má daleko menší počet úmrtí a hospitalizací na tuto těžkou chřipku? Odpověď je jednoduchá, podle hesla chytrému napověz, hlupáka nakopni. Sděluji panu ministrovi, že důležitá je dostupnost léků a efektivní domácí léčba, a potom až převoz do nemocnice, což se u nás nechutně nadužívá. Věřím, že ministři zdravotnictví, školství a vnitra budou pohnáni k zodpovědnosti před zákonem, potažmo soudem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richard Seemann: Poslední večeře Merkelové v Paříži

7:37 Richard Seemann: Poslední večeře Merkelové v Paříži

Německá kancléřka Angela Merkelové se setkala s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem na prac…