Bárta (VV): Tento balíček nebyl mým přáním

13.07.2012 18:48 | Zprávy
autor: PSP ČR

Reakce poslance Víta Bárty (VV) na ostrá slova předsedy sociální demokracie Bohuslava Sobotky.

Bárta (VV): Tento balíček nebyl mým přáním
Foto: tan
Popisek: Vít Bárta v nedělní Partii na Primě

Velmi se omlouvám, ale mám potřebu reagovat na to, že jsem osočován z toho, že onen balíček bylo mé přání. V balíčku je spousta věcí, které jsou v rozporu s tím, co bylo mé přání a to, co jsem za Věci veřejné vyjednával. Není tam kupříkladu věc, která byla v programu TOP 09, dokonce i ODS.

Zmizela debata o mezigenerační solidaritě, která byla vázaná na debatu o zvyšování DPH a o důchodové reformě už loni! Ty věci jsou další podvod a další nesplněný slib! A mimochodem je to zrada i na voličích TOP 09, protože to bylo v programu TOP 09. A když to Michal Babák předkládal, tak se to jaksi zamázlo, že to teďka nejde, protože prostě na to nemáme, aby bylo právě naopak na ty dotace, které panu Skokanovi pan Kalousek neschválil. To je ta podstata! Pořád stejná podstata, o které se tady bavíme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

15:01 Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.