Bendl: Je v našem zájmu udržet si konkurenceschopnost na trhu s cukrem

05.02.2013 7:21 | Zprávy

Problematice cukerných kvót byl věnován dnešní kulatý stůl na Ministerstvu zemědělství.

Bendl: Je v našem zájmu udržet si konkurenceschopnost na trhu s cukrem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Bendl

Mimořádné jednání o klíčových otázkách tohoto významného sektoru se zástupci nevládních organizací a Skupiny uživatelů cukru ČR inicioval ministr zemědělství Petr Bendl, protože diskusi s nimi považuje za přínosnou pro další postup při projednávání v Evropské unii.

Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova Evropského parlamentu podpořil na svém lednovém zasedání prodloužení cukerných kvót až do roku 2019/2020.

Staví se tak proti původnímu návrhu Evropské komise (EK) z podzimu roku 2011, který uvažuje zrušit kvótový systém na cukr s účinností od roku 2015/2016.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ministerstvo zemědělství

Podáte nějaké trestní oznámení?

Jestli podle vás došlo v bitcoinové kauze ke korupci a já bych tomu i věřila, tak neměla by to řešit i policie? Podáte nějaké trestní oznámení? Děkuji za odpověď. Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Ukázkový příklad politické zlodějny

10:21 Mašek (ANO): Ukázkový příklad politické zlodějny

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na obvinění STAN z krádeže pozměňovacího návrhu