Drobil (ODS): Vyzval jsem pana Michálka, aby nahrávku předal policii

28.08.2012 20:50 | Zprávy

V souvislosti s dnešními reakcemi na osvobozující rozsudek ve věci Martina Knetiga považuji za důležité opět upozornit na nepravdivou mediální zkratku, podle které jsem vyzval pana Michálka ke zničení nahrávky a nabídl mu funkci náměstka ministra.

Drobil (ODS): Vyzval jsem pana Michálka, aby nahrávku předal policii
Foto: ods.cz
Popisek: Bývalý poslanec za ODS a místopředseda strany Pavel Drobil

Ve skutečnosti jsem žádnou nahrávku neobdržel ani neslyšel. Pana Michálka jsem vyzval, aby nahrávku, o které velmi neurčitě hovořil, buď předal policii nebo ji zničil, protože mi nebylo jasné, k čemu ji hodlal použít, pokud by ji nepředal orgánům činným v trestním řízení.

Nabídka funkce náměstka zazněla ve zcela jiné souvislosti, především jako řešení problematických personálních vztahů ve vedení Státního fondu životního prostředí

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: ODS

Řada lidí nežije důstojný život, obává se o svou budoucnost a nemá důvěru ve stát

To máte úplnou pravdu, v tom, co tvrdíte, ale co s tím hodláte dělat? Nebo i lépe, proč jste s tím něco neudělali, když jste byli docela dlouho ve vládě? Nebo myslíte, že to před 4 roky byla situace dobrá, že se nám žilo dobře a lidé se nebáli o sovu budoucnost a věřili státu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Koleta: Začala stavba obchvatu Častolovic za 474 milionů

7:17 Hejtman Koleta: Začala stavba obchvatu Častolovic za 474 milionů

Královéhradecký kraj zahájil stavbu východního obchvatu Častolovic.