Hulinský: Přivítám i další osobnosti, kterým není osud sportu lhostejný

06.06.2013 11:06 | Zprávy
autor: cssd.cz

P. Hulinský, mluvčí stínové vlády ČSSD pro sport, má svůj poradní tým.

Hulinský: Přivítám i další osobnosti, kterým není osud sportu lhostejný
Foto: archiv redakce
Popisek: Petr Hulinský (ČSSD)
Petr Hulinský, mluvčí stínové vlády ČSSD pro sport a mládež, sestavil svůj poradní tým. Jsou v něm takové osobnosti jako olympijská medailistka a současná úspěšná funkcionářka Květa Jeriová-Pecková či Oldřich Svojanovský, rovněž medialista z olympiády, aktuálně předseda Českého klubu olympioniků. Protože sociální demokracie podporuje sport pro všechny, tvoří její „družstvo“ také kapacity z řad handicapovaných sportovců. 
 
Na adresu svých spolupracovníků Petr Hulinský říká: „Velice si cením toho, že se chtějí podílet na činnosti stínového mluvčího pro sport a že mají společně se mnou chuť pomoci českému sportu. Věřím, že se k nám v nejbližší době přidají další osobnosti, kterým není osud sportu v České republice lhostejný.“Při výběru poradců neřešil jejich politické uvažování. „Podporu sportu chápu jako celospolečenský zájem, proto chci ke své agendě přistupovat do velké míry apoliticky a nerozlišovat, kdo obléká který politický dres,“ prohlašuje mluvčí stínové vlády ČSSD pro sport a mládež.
 
Ambicí samostatné agendy sportu ve stínové vládě ČSSD je provést revizi rozdělování státních prostředků a vytvořit jasný a transparentní systém financování, který by efektivně podpořil nejen vrcholový sport, ale především všeobecnou sportovní činnost, zejména se zaměřením na děti a mládež.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Klempíř: Pojďme umělcům a institucím nabídnout důstojné podmínky

6:14 Ministr Klempíř: Pojďme umělcům a institucím nabídnout důstojné podmínky

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kultuře.