Huml: Manipulace s důkazy u soudu s Vítem Bártou

08.04.2012 19:54 | Zprávy

Skončilo dokazování u soudu s mými bývalými kolegy Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou.

Huml: Manipulace s důkazy u soudu s Vítem Bártou
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml

Byl jsem jedním ze svědků a tak prostor k vlastnímu vyjádření byl do dnešního dne pro mne zůžen.

Byli jsme svědky silných prohlášení, vyšly najevo nové nahrávky, jedna z nich se týkala  i mého asistenta, který se dlouho po vypuknutí krize sešel s jedním z detektivů ABL.

Petr Šlechta mne informoval o své spolupráci s policií. Byla to doba po první schůzce s panem Pertlíčkem, kterou inicioval sám bývalý detektiv ABL a žádal Šlechtu o pomoc.

Na celé věci je zásadní, že jsem v této věci pana Šlechtu nijak neúkoloval, schůzka nesouvisela s jeho funkcí asistenta.

Detektiv Pertlíček si jej při setkání nahrál, nahrávku odevzdal soudu a někdo zvuk přepsal do textu. V zásadní věci pak pochybil. Posuďte sami. Toto je přepis, zveřejněný například zde:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Kolik bysme podle vás měli dávat na obranu?

Jste pro navýšení rozpočtu na obranu na 5% HDP? Pokud ano, kde na to vzít? To je totiž podle mě to klíčové.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zálom (Svobodní): Kupka? Vždyť ODS daně zvedala a lidem se hrabala v kapsách

22:14 Zálom (Svobodní): Kupka? Vždyť ODS daně zvedala a lidem se hrabala v kapsách

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke snížení spotřební daně za pohonné hmoty.