Husák (TOP 09): Návrh poslance Grebeníčka je urážkou demokracie

13.7.2012 9:58 odp.

Již návrh, který přednesl pan Grebeníček, symbolicky je urážkou demokracie. Co se týče jeho vystoupení. To vystoupení se rovnalo rétorice normalizačních let, komunistů z normalizačních let, komunistů z 50. let, kteří zavírali kněží, které si vzal pan Grebeníček do úst. Největší tragédií je, že tu pravdu pan Grebeníček zná a přesto manipuluje s tou pravdou a obelhává všechny, kdo poslouchají jeho vystoupení.

Husák (TOP 09): Návrh poslance Grebeníčka je urážkou demokracie
Foto: top09.cz
Popisek: Poslanec TOP 09 Jan Husák

Já vím, že asi pobavím levou stranu spektra Poslanecké sněmovny, ale já musím vystoupit. Považuji to za svoji povinnost, protože jsem to slíbil lidem, kteří trpěli pod komunistickou nadvládou. Já jsem slíbil, že zlu hlásanému komunisty se budu bránit a vyslovím se k němu.

Již návrh, který přednesl pan Grebeníček, symbolicky je urážkou demokracie. Co se týče jeho vystoupení. To vystoupení se rovnalo rétorice normalizačních let, komunistů z normalizačních let, komunistů z 50. let, kteří zavírali kněží, které si vzal pan Grebeníček do úst. Největší tragédií je, že tu pravdu pan Grebeníček zná a přesto manipuluje s tou pravdou a obelhává všechny, kdo poslouchají jeho vystoupení.

Já jsem říkal, že by bylo správné, aby komunisté se sami zřekli hlasování v rámci tohoto zákona. Nevím, jestli je nyní dobře, že to vidí celý národ, že komunisté typu pana Grebeníčka jsou komunisté z 50. let, kteří používají stejnou rétoriku, a pan Grebeníček je opravdu komunistou, který potvrzuje to, jací by byli komunisté, pokud by zde vládli. Děkuji.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PSP ČR

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

22:13 Tulpa (SLK): Kraj zjistil nesrovnalosti v domovech pro seniory ve Františkově a ve Vratislavicích

Nehospodárné zacházení s finančními prostředky organizací, nesrovnalosti v zadávání veřejných zakáze…