
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: TOP 09
Poslanec Jan Husák kritizuje předsedu Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Pavla Dvořáka za krach aukce kmitočtů. Je evidentní, že nastavení aukce pod vedením předsedy ČTÚ Pavla Dvořáka bylo tak špatné, že nyní aukce musela být násilně ukončena, řekl Husák. Vyzývá Pavla Dvořáka k okamžitému odstoupení z funkce.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: TOP 09
A jak a koho chcete přimět k odpovědnosti za bitcoinovou kauzu? A konkrétně k Blažkovi, myslíte, že jeho odstoupením se ze všeho vyvinil? Neměl by na něj někdo podat trestní oznámení? Máte to v plánu?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k otevřenému dopisu českých novinářů na podporu novin…