Jurečka (KDU-ČSL): KSČM hned po volbách zapomněla na své předvolební sliby

20.11.2012 11:45 | Zprávy
autor: kdu.cz

Na ustavujícím zastupitelstvu Olomouckého kraje byla definitivně ustanovena krajská koalice ČSSD a KSČM.

Jurečka (KDU-ČSL): KSČM hned po volbách zapomněla na své předvolební sliby
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Marian Jurečka, 1. místopředseda KDU-ČSL a kandidát na hejtmana v Olomouckém kraji

To je v souvislosti s tím, že jsme si v sobotu připomněli 23 let od pádu totalitního komunistického režimu důkaz ztráty historické paměti a sebereflexe, a to především ČSSD.

„Je smutný fakt, že ČSSD, která vyhrála v našem kraji volby, se pro tuto koalici sama svobodně rozhodla, byť měla možnost utvořit koalici nekomunistickou. Nevím, jestli si členové ČSSD všímají, když chodí do svého sídla Lidového domu,  plakety s desítkami jmen jejich předních členů, kteří byli za minulého režimu komunisty popraveni.  Považuji tuto budoucí koalici za varovný signál pro celou veřejnost, protože reálně hrozí, že po příštích parlamentních volbách budeme sledovat vznik podobné koalice i na celostátní úrovni“, varuje 1. místopředseda KDU-ČSL a předseda klubu zastupitelů Koalice pro Olomoucký kraj Marian Jurečka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

15:01 Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.