Dnes odpoledne jsem podal trestní oznámení na neznámého pachatele, který se pokusil zabránit zvolení Přemysla Rabase (1. místopředsedu SZ, lídra Hnutí PRO Kraj a kandidáta do Senátu) a minulý týden nechala roznést do 10.000 schránek DVD s neuměle sestříhaným pornem, které mělo zjevný cíl Přemysla Rabase poškodit u voličů.
Vzhledem k politické a společenské nebezpečnosti tohoto jednání jsem tento podnět předal Policii ČR v Chomutově a Okresnímu státnímu zastupitelství tamtéž. Považuji za nepřijatelné, aby toto zákeřné a nebezpěčné jednání zůstalo nepotrestáno, nikoliv ani tak kvůli uplynulým volbám, ale kvůli všem volbám budoucím
Níže naleznete text trestního oznámení.
Ondřej Liška
Předseda Strany zelených
-----------------------------------

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Zeleni.cz