Ministr Chalupa: Ostravskému ovzduší by se mělo ulevit až o 250 tun emisí ročně

21.10.2011 16:21 | Zprávy

Ministr v doprovodu komisaře EU Potočnika navštívil Ostravu.

Ministr Chalupa: Ostravskému ovzduší by se mělo ulevit až o 250 tun emisí ročně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa na tiskové konferenci

Ministr Chalupa v doprovodu předního zástupce Evropské komise v oblasti životního prostředí komisaře Janeze Potočnika navštívil ostravskou čtvrť Radvanice a Bartovice a zúčastnil se slavnostního spuštění odprašovacích filtrů ve firmě ArcelorMittal.

Ministr s komisařem Potočnikem nejdříve zamířili do ostravské části Radvanice a Bartovice, která dlouhodobě trpí prachem a znečištěným ovzduším. Se starostkou městského obvodu Šárkou Tekielovou oba politici diskutovali o možnostech zlepšení tohoto stavu. „Než zamíříme do podniku ArcelorMittal, chtěli jsme slyšet také druhý pohled na věc," řekl k setkání ministr Tomáš Chalupa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Macinka je politik, ne právník

10:15 Dostál (Stačilo!): Macinka je politik, ne právník

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Petra Macinky.