Ministr Kocourek: Přírodní zdroje patří z hlediska energetické bezpečnosti k nejefektivnějším

21.10.2011 20:46 | Zprávy

Ministr Kocourek jednal s komisařem pro životní prostředí Potočnikem.

Ministr Kocourek: Přírodní zdroje patří z hlediska energetické bezpečnosti k nejefektivnějším
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Exministr Martin Kocourek

Ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek ve čtvrtek jednal s evropským komisařem pro životní prostředí Janeze Potočnikem. Hlavním tématem setkání bylo účinné využívání přírodních zdrojů a otázky s tím související, včetně podpory výzkumu a vývoje moderních technologií zamřených na šetrné nakládání se zdroji

"Účinné využívání přírodních zdrojů považujeme za jeden z nejefektivnějších způsobů, jak v Evropské unii posilovat energetickou bezpečnost," uvedl ministr průmyslu a obchodu Martin Kocourek. "Zároveň je třeba i v této v otázce zachovávat svobodné tržní prostředí, a proto bedlivě sledujeme míru různých regulatorních opatření," dodal ministr Kocourek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Katolík Fiala se chtěl zavděčit církvi

16:12 Prokop (Stačilo!): Katolík Fiala se chtěl zavděčit církvi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k verdiktu Ústavního soudu ke smlouvě s Vatikánem.