Nečas: Český olympijský výbor odvedl dobrou práci

14.08.2012 9:45

Poděkování patří sportovcům i celému Českému olympijskému výboru za dobře odvedenou práci

Nečas: Český olympijský výbor odvedl dobrou práci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

Předseda vlády Petr Nečas poslal dopis předsedovi Českého olympijského výboru Milanu Jiráskovi, ve kterém gratuluje celé české olympijské výpravě a zároveň děkuje Českému olympijskému výboru za dobře odvedenou práci při organizaci účasti České republiky na olympijských hrách.
 
Vážený pane předsedo,
 
s napětím jsem celých čtrnáct dnů sledoval soutěže našich sportovců na Letních olympijských hrách v Londýně. Zisk deseti medailí, z toho dokonce čtyř zlatých, považuji za mimořádný úspěch, jeden z největších v historii České republiky. Proto si jej já osobně velmi vážím a gratuluji celé české olympijské výpravě. Olympiáda nám připravila mnoho příjemných chvil a napínavých zážitků. Vynikající výsledky našich sportovců dokazují, že jsme v celosvětovém měřítku sportovně nadanou zemí, která i při své velikosti dokáže vyniknout v mnoha disciplínách.
 
Uvědomuji si, že tyto úspěchy nejsou samozřejmost. Že jde o obrovskou dřinu českých sportovců, trpělivost jejich trenérů, ale i o velké úsilí všech, kdo se dlouhodobě starají o účast České republiky na olympijských hrách. Cením si toho, že letošní olympiáda v Londýně proběhla nejen dobře z pohledu sportovních výsledků, ale že byl velmi pozitivně hodnocen i Český dům, který reprezentoval naši zemi.
 
Chtěl bych nejen sportovcům, ale i celému Českému olympijskému výboru poděkovat za dobře odvedenou práci, a popřát mnoho sil pro organizaci zimních olympijských her v ruské Soči za dva roky.
 
S úctou,
 
Petr Nečas, předseda vlády

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Vlada.cz

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co čekáte od Putina?

A myslíte, že se Švédsko a Finsko stanou členy NATO nebo kdo-co tomu podle vás zabrání? Co třeba Turecko? A kdyby se stalo členem, Putin už avizoval, že by to nenechal bez reakce, a že by byla ostrá, i když nechápu proč. Kdyby byly jejich vztahy tak dobré, jak tvrdí, tak proč se plést do vnitřních ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Žaloudík: Neopakujeme to, co již bylo testováno

15:18 Senátor Žaloudík: Neopakujeme to, co již bylo testováno

Tématem konference v Senátu bude tentokrát sekundární využití klinických dat