Němcová: ČSSD zneužívá otravy metylalkoholem v předvolebním boji

11.09.2012 19:49 | Zprávy
autor: ODS

Považuji pokus ČSSD dělat z lidských tragédií způsobených otravami metylalkoholem součást předvolební kampaně za hyenismus.

Němcová: ČSSD zneužívá otravy metylalkoholem v předvolebním boji
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Předsedkyně sněmovny a první místopředsedkyně ODS Miroslava Němcová

Státní instituce reagovaly na situaci okamžitě a aktivizovaly všechny kontrolní orgány. Místo laciného vytloukání politických bodů na tiskových konferencích by mělo být naším společným zájmem, tedy státu, krajů a obcí, abychom tuto mimořádnou situaci co nejdříve zvládli a předešli dalším tragédiím.

Miroslava Němcová, předsedkyně Poslanecké sněmovny PČR, 1. místopředsedkyně ODS

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rédová (Stačilo!): Život má hodnotu, jen když se to politicky hodí?

4:31 Rédová (Stačilo!): Život má hodnotu, jen když se to politicky hodí?

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na rozdíl v přístupu k informacím o konfliktu Ruska a U…