Neumann (LIDEM): Šíře amnestie škodí společnosti

13.01.2013 7:26 | Zprávy

Stanovisko Jiřího Neumanna, místopředsedy LIDEM, k amnestii prezidenta republiky. Soudí, že šíře amnestie zrazuje vůli společnosti po mravní, ekonomické a politické konsolidaci.

Neumann (LIDEM): Šíře amnestie škodí společnosti
Foto: red
Popisek: Logo strany LIDEM

S velkou nadějí sledovala celá společnost první projevy pozitivního posunu v oblasti protikorupční politiky iniciované na vládní úrovni především aktivitami vicepremiérky vlády Karolíny Peake. Veřejnost uvítala aktivnější přístup Policie ČR a orgánů činných v trestním řízení k případům odhalování korupce a organizovaného zločinu, který již přinesl řadu úspěchů. Více pozornosti je věnováno zadávání veřejných zakázek, vymahatelnosti práva a spravedlnosti, financování politických stran a ochraně práv občanů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: LIDEM

GD

Když se tak navážíte do Knotka, zkusil jste sám něco udělat, abyste změnil green deal? Podle mě se tak či tak musí ozvat většina, aby byla šance něco změnit, i když se obávám, že EK stejně nic měnit nehodlá a je zatvrzelá ve svém ekošílenství a vůbec žije zřejmě v jiném vesmíru. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Latýn (SPD): Také jsem hrál v kapele, kde byly rozdílné názory

21:19 Latýn (SPD): Také jsem hrál v kapele, kde byly rozdílné názory

Boris Latýn, expert SPD pro oblast IT, ke kauze kandidatury Oto Klempíře a rozchodu kapely J.A.R.