Paroubek: Dobešův návrat na školství je důkazem absurdní reality této vlády

08.04.2012 19:02 | Zprávy
autor: NS - LEV 21

Exministra Josefa Dobeše vyhodíte dveřmi a vrátí se oknem. Alespoň tak na mne působí jeho návrat na ministerstvo školství, kde se stal poradcem náměstka svého bývalého náměstka.

Paroubek: Dobešův návrat na školství je důkazem absurdní reality této vlády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

Myslím, že valná většina společnosti a politiků napříč spektrem – snad jen s výjimkou obyvatel Pražského hradu a jednoho podkrovního bytu na Kosárkově nábřeží – se shodne, že Josef Dobeš českému školství příliš nepomohl. Ba naopak. Jeho návrat na tento rezort, byť v pozici poradce, hraničí s posedlostí být tam stůj, co stůj. Je to ale jeden z důkazů, že Věcem veřejným nikdy nešlo o blaho občanů, nýbrž jen o blaho své vlastní.

Jiří Paroubek, předseda NS-LEV 21

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Koalice ochotných ať si platí, ale nás z toho vynechte

15:14 Dostál (Stačilo!): Koalice ochotných ať si platí, ale nás z toho vynechte

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na výsledek jednání premiéra Babiše o půjčce Ukrajině