Peake: Členství v ELDR je pro nás nejen ctí, ale i užitečným zdrojem informací

09.11.2012 13:23 | Zprávy
autor: LIDEM

Tisková zpráva týkající se přijetí naší strany LIDEM – liberální demokraté do ELDR.

Peake: Členství v ELDR je pro nás nejen ctí, ale i užitečným zdrojem informací
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolina Peake

Před týdnem měla strana LIDEM – liberální demokraté svůj ustavující a volební sněm. Dnes jsme byli přijati za řádného člena Evropské liberálně demokratické reformní strany. Předsedkyně strany LIDEM na kongresu ELDR v Dublinu stranu prezentovala a podrobila se „grilování“, tedy otázkám ze strany účastníků kongresu. Členství LIDEM – liberální demokraté v ELDR bylo schváleno kongresem jednohlasně. „Členství v ELDR je pro nás nejen ctí, ale i užitečným zdrojem informací a podpory od ostatních evropských liberálních stran,“ řekla Karolína Peake.

Kongresu se za LIDEM – liberální demokraté účastní také místopředseda strany a poslanec Viktor Paggio, který dodal, že přijetí do rodiny evropských liberálně demokratických stran je potvrzením správnosti naší cesty.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kupka (ODS): Alena Schillerová se do historie zapsala jako „rozbitá kalkulačka“

21:03 Kupka (ODS): Alena Schillerová se do historie zapsala jako „rozbitá kalkulačka“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozvolnění rozpočtové odpovědnosti