Jsem ráda, že prezident, již tradičně, připomněl vše dobré, co nám demokracie a svoboda přinesly a varoval před spasiteli, kteří nabízejí rychlá a nebezpečná řešení naší nespokojenosti, ba apatie, kterou někdy pociťujeme. Mějme na paměti právě to dobré. Realisticky pozitivní přístup osobně považuji za daleko lepší stavební kámen než naštvanost. Očekávám, že v příštím roce i vláda přispěje k pozitivní náladě prorůstovými opatřeními a politici obecně konstruktivnějším dialogem.
Mgr. Karolína Peake
místopředsedkyně vlády
a předsedkyně strany
LIDEM – liberální demokraté
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


