Přehled kandidátů v krajských volbách

24. 8. 2012 19:13

Seznam lídrů politických subjektů kandidujících ve volbách do zastupitelstev krajů

Přehled kandidátů v krajských volbách
Foto: Archiv
Popisek: Volební místnost

Středočeský kraj

ČSSD-    Josef Řihák, starosta Příbrami
Dělnická strana sociální spravedlnosti-  Svatopluk Černý, předseda místní organizace DSSS
Koalice KDU-ČSL, SNK ED a nezávislí kandidáti- Miroslav Rovenský, ředitel neziskové organizace
KSČM- Pavel Jetenský, šéf krajského finančního výboru
TOP 09 a Starostové pro Středočeský kraj- Helena Langšádlová, poslankyně
ODS- Raduan Nwelati, primátor Mladé Boleslavi
Strana zelených- Lukáš Tůma, ředitel ekocentra
SUVERENITA - blok Jany Bobošíkové, Strana zdravého rozumu- Olga Zubová, ředitelka galerie
Volte Pravý Blok www.cibulka.net- Josef Nos, písničkář
Změna 2012 – odborníci- Tomáš Roith, lékař
Národní socialisté - levice 21. století- Michaela Holinková Popková, šéfredaktorka časopisu
Strana práv občanů - zemanovci - Češi (název koalice)- Miloš Adamec, lékař
Strana svobodných občanů- Petr Zavadil, živnostník
Česká pirátská strana- Gabriela Antošová, manažerka
Komunistická strana Československa- Jiří Grünbauer, ředitel dětské léčebny
Hnutí na podporu dobrovolných hasičů a dalších dobrovolníků -
Strana soukromníků České republiky-
Věci veřejné- Zdeněk Půlpán, IT manažer
Sdružení nestraníků- Petr Hůla, odborný poradce
UNP - STŘEDOČEŠI 2012- Aleš Temr, státní zaměstnanec
Středočeši2012.cz- Berill Mascheková, bývalá mluvčí kraje

Jihočeský kraj

Česká pirátská strana- Václav Urban, předseda krajské organizace
ČSSD- Jiří Zimola, hejtman
Dělnická strana sociální spravedlnosti  Vlastimil Vach, předseda krajského sdružení
Jihočeši 2012- Luboš Průša, ředitel krajského úřadu
Jihočeská koalice politických stran SNK Evropští demokraté a Strany soukromníků České republiky Miroslav Krejča, senátor
KSČM    Petr Braný, poslanec
KDU-ČSL Zdeněk Dvořák, ředitel gymnázia
Moravané- Jiří Albrecht, výtvarník a spisovatel
Národní socialisté - levice 21. století Tomáš Dvořák, předseda krajské organizace
ODS- Tomáš Jirsa, senátor
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska     -
SPOZ    Zdeněk Robenhaupt, podnikatel
Strana svobodných občanů- Eva Veselá, podnikatelka
Strana zelených Jiří Guth; ekolog
Suverenita-blok Jany Bobošíkové Marie Paukejová, právní poradkyně
TOP 09 a Starostové pro Jihočeský kraj  Zdeněk Bezecný, poslanec
VV      Karel Pražák, podnikatel
Volte Pravý Blok

Plzeňský kraj

Balbínova poetická strana- Pavel Kolouch
Česká pirátská strana- Adam Šoukal
ČSSD    Milan Chovanec
KSČM    Karel Šidlo
NS-LEV 21       Jiří Fejfar
ODS     Jiří Pospíšil
SPOZ    Bohuslav Borovanský
SSO     Pavel Dostál
SZ      Roman Černík
Suverenita - SZR        Zdeněk Legát
Volte Pravý blok...     Oldřich Štembera
Sdružení nestraníků     Václav Prokůpek
DSSS    Jiří Štěpánek
Koalice pro Plzeňský kraj       Petr Náhlík
Sdružení pro náš kraj - SNK     Stanislav Rampas
TOP 09 a Starostové PK  Pavel Čížek

Karlovarský kraj

ČSSD    Josef Novotný, hejtman
ODS     Petr Šindelář, advokát
KSČM    Jaroslav Borka, náměstek hejtmana
Suverenita - Strana zdravého rozumu     Jaroslav Horák
TOP 09+STAN     Jan Horník, senátor
Hnutí nezávislých za harmonický rozvoj měst a obcí      Josef Hora
Národní socialisté- levice 21. století  Ivo Mlátilík, starosta Františkových Lázní
Česká pirátská strana   Josef Úlehla
Volte pravý blok        Josef Peterek
Koalice pro Karlovarský kraj    Marek Poledníček
Strana soukromníků České republiky      Petr Jurča
Alternativa     Jiří Kotek
Strana svobodných občanů        Václav Jakl
Věci veřejné    Soňa Riedlová Puškašová
Strana Práv Občanů Zemanovci    Josef Kvasnička, předseda krajské organizace strany
Dělnická strana sociální spravedlnosti - STOP NEPŘIZPŮSOBIVÝM!  Jiří Froněk

Ústecký kraj

ČSSD    Jana Vaňhová, hejtmanka
ODS     Vladislav Raška, bývalý primátor Děčína
KSČM    Oldřich Bubeníček, krajský předseda
Severočeši.cz   Jiří Zelenka, podnikatel
PRO kraj (SZ+KDU-ČSL+HNHRM)     Přemysl Rabas, zoolog
SNK-ED + SZSP   Robert Kysela, hokejista
NESPOKOJENÍ OBČANÉ!     Tomáš Jarolím, místopředseda VV
Pravý blok      Jaroslav Krejsa
DSSS    Petr Kotáb, krajský šéf
ČSNS    -
KSČ     -
NS-LEV21        Jiří Paroubek, poslanec
OMMO    Marian Dansco
Česká pirátská strana   Vladimír Charvát
SBB     Jana Volfová, exposlankyně
Soukromníci     -
SPOZ    Josef Lébr
Svobodní        Dominik Stroukal, student
TOP 09/STAN     Karola Haasová, lékařka

Liberecký kraj

Česká pirátská strana   Petr Vyhnal, IT specialista
Česká strana národně sociální   Eliška Marková, studentka
Česká strana selského rozumu    Robert Erlebach, zemědělec
ČSSD    Lenka Kadlecová, zástupce ředitelky domova důchodců
Dělnická strana sociální spravedlnosti+SPE      Jindřich Nestler, obchodní referent
KDU-ČSL+Strana soukromníků České republiky      Eva Směšná, podnikatelka
KSČM    Stanislav Mackovík, ředitel ZZS Libereckého kraje
Národní socialisté - levice 21. století Ivo Palouš, stavební technik
Nová budoucnost pro Liberecký kraj      Pavel Žur, ředitel Městského divadla v Jablonci
Národní prosperita      Vratislav Švehla, podnikatel
ODS     Eva Bartoňová, náměstkyně ministra
Suverenita - Blok Jany Bobošíkové pro LIBERECKÝ KRAJ    Otto Jarolímek, vysokoškolský pedagog, podnikatel
Starostové pro Liberecký kraj   Martin Půta, starosta
SNK ED  Bohuslav Kabátek, náměstek ředitele
Strana pro otevřenou společnost Lidie Vajnerová, náměstkyně hejtmana
Strana práv občanů - zemanovci  Miroslav Kyzyvát, agronom
Strana svobodných občanů        David Forbelský, správce systémů
TOP 09+STAN     Jiří Kočandrle, první místostarosta
Volte Pravý blok www.cibulka.cz Miloslava Jebavá, překladatelka a tlumočnice
Změna+SZ        Jan Korytář, ekolog, manažer, bývalý primátor Liberce

Královéhradecký kraj

Česká pirátská strana   Stanislav Štipl, programátor
ČSSD    Lubomír Franc, hejtman
ČSNS    Ivan Pešout, důchodce
DSSS    Vlastimil Ptáček, podnikatel
Koalice pro Královéhradecký kraj        Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL
Koalice TOP 09 a Starostové pro Královéhradecký kraj    Rudolf Cogan, starosta Nové Paky
Koalice Změna pro Královéhradecký kraj  Adam Záruba, zastupitel Hradce Králové
KSČM    Otakar Ruml, krajský zastupitel
Národní socialisté - levice 21. století Aleš Skořepa, živnostník
ODS     Miloslav Plass, krajský zastupitel
Patrioti        Hana Nedvědová, starostka Hronova
SNK -ED Helmut Dohnálek, náměstek hejtmana
Strana práv občanů - zemanovci  Vladimír Dryml, senátor
Strana soukromníků České republiky      Radovan Hovorka, podnikatel
Strana svobodných občanů        Vít Jedlička, předseda občanského sdružení
Suverenita - Strana zdravého rozumu     Luďka Tomešová, podnikatelka
Volte Pravý Blok        Václav Dědeček, manažer a zvukař
VV      Vítězslav Janků, vedoucí úseku výstavby
Východočeši     Martina Berdychová, starostka Holovous

Pardubický kraj

ČSSD    Martin Netolický, krajský radní
Dělnická strana sociální spravedlnosti - stop nepřizpůsobivým!  David Slavík
Koalice pro Pardubický kraj     Roman Línek, náměstek hejtmana
KSČM    Hana Horská, učitelka, malířka a grafička
Komunistická strana Československa      Jaroslav Stehno
Moravané        Tomáš Jarský
Nezávislí       Lenka Bártlová
NS-LEV 21       Michal Kobza, předseda krajské organizace strany
ODS     Petr Tupec, starosta Horního Jelení
Česká pirátská strana   Miroslav Kmínek
Sdružení sportů České republiky Filip Sedlák
Strana soukromníků ČR   Petr Bajer
Strana svobodných občanů        Michael Bartoš
Strana zelených Jiří Malík, předseda krajské organizace strany
Suverenita - Strana zdravého rozumu     Marta Lederová
TOP 09 a Starostové     Jaroslav Zedník, starosta České Třebové
Volte Pravý Blok        František Kazilovský
Východočeši     Ondřej Hlaváč
Strana práv občanů - zemanovci  Jaromír Dušek, předseda Odborového svazu služeb a dopravy

Kraj Vysočina

KSČM    Jan Slámečka, předseda Bezpečnostní komise Rady Kraje Vysočina
koalice Pro Vysočinu tvořená SNK Evropští demokraté + hnutí Nestraníci  Pavel Heřman, starosta Třebíče
KDU-ČSL Vít Kaňkovský, lékař
Strana zelených Michal Jakeš, zástupce ředitele gymnázia
Národní socialisté - levice 21. století Jan Bokšay, projektant
Moravané        Miroslav Zonyga, živnostník
Strana svobodných občanů        Marek Salaquarda, vývojář
Česká pirátská strana   Jan Wiederlechner, finanční poradce
Volte Pravý blok        Milan Kočík, léčitel
TOP 09 + Starostové a nezávislí Ladislav Jirků, poslanec
ODS     Ota Benc, manažer počítačové firmy
ČSSD    Jiří Běhounek, hejtman
Dělnická strana sociální spravedlnosti  Libor Votava, podnikatel
SPOZ    Bohumil Trávník, zemědělský technik
koalice Suverenita - Blok Jany Bobošíkové a SUVERENITA - STRANA DŮSTOJNÉHO ŽIVOTA       Vladislav Nechvátal, lektor
Strana soukromníků České republiky      Jiří Janů, manažer
Česká strana národně sociální   Michal Schmidt, voják ve výslužbě
hnutí Starostové pro občany     Petr Bárta, starosta obce Vepříkov

Jihomoravský kraj

Suverenita - Blok Jany Bobošíkové - Změna pro jižní Moravu      Richard Novák, právník
ČSSD    Michal Hašek, hejtman
Dělnická strana sociální spravedlnosti  -
Národní socialisté - levice 21. století Viliam Záthurecký, ekonom
Folklor i Společnost    Jan Privarčák, technik
KDU-ČSL Stanislav Juránek, náměstek hejtmana
Konzervativní strana    Jaroslav Cabal, úředník
KSČM    Vojtěch Adam, starosta Ivančic
Moravané        Tomáš Ingr, starosta Pasohlávek
Nezávislí       -
ODS     Jiří Crha, místostarosta Blanska
Strana soukromníků ČR   -
Česká pirátská strana   Lukáš Nový
Věci veřejné    Jan Blažek, podnikatel
"Sdružení nestraníků"   -
Strana zelených Jana Drápalová, starostka
Pravý blok      -
Strana práv občanů Zemanovci    Marian Keremidský
Strana svobodných občanů        Růžena Šalomonová
TOP 09 a Starostové pro Jihomoravský kraj       Jan Vitula
Nezávislí demokraté     -
Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)     -
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska     -

Olomoucký kraj

ČSSD    Jiří Rozbořil, provozní náměstek FN
Česká pirátská strana   Vlastimil Holík, auditor
Dělnická strana sociální spravedlnosti  Alena Ovčačíková, historička
Koalice pro OLK společně se starosty    Marian Jurečka, soukromý zemědělec
KSČM    Akexander Černý, poslanec
Koruna Česká    Pavel Andrš, lékař
Moravané        Jakub Ministr, vývojář
Národní socialisté - levice 21.století  Vilém Bruk, lékař
Nezávislá volba Jiří Rudolf, asistent poslance
Nezávislí       Jana Zwyrtek Hamplová, advokátka
ODS     Markéta Záleská,překladatelka, ředitelka nezisk. organizace
Suverenita- Blok Jany Bobošíkové - Změna pro Olomoucký kraj     Jan Rytíř, právník
Strana Práv Občanů Zemanovci    Radek Augustin, projektový manažer
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska     Jiří Dufek, technik
Strana svobodných občanů        Josef Zbořil, pracovník výzkumu
Strana soukromníků České republiky      Jan Matůšů, technik
TOP 09 a Starostové pro Olomoucký kraj  Bořivoj Šarapatka, poslanec
Volte Pravý Blok        Marek Kořínek, živnostník

Zlínský kraj

ČSSD    Stanislav Mišák, hejtman
Česká pirátská strana   Martin Švadlenka, asistent nákupu
Dělnická strana sociální spravedlnosti - Stop nepřizpůsobivým!  Michal Novák
Hnutí odborníků za Zlínský kraj Martin Vacek, terapeut
KDU-ČSL Jiří Čunek, senátor
Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)     Josef Petr, sochař
KSČM    Ivan Mařák, ekolog
Lékaři a odborníci za ozdravení kraje   Radim Jünger, traumatolog
Moravané        Radomír Šuhej, student
Národní socialisté - levice 21. století Richard Koutný
Nezávislí       Josef Čech, zástupce vedoucí zemědělské agentury
ODS     Libor Lukáš, náměstek hejtmana
Pravý blok      Jan Vyskočil
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska     Josef Pokorný
STAN a TOP 09 pro Zlínský kraj  Petr Gazdík, poslanec
Strana práv občanů - zemanovci  Lubomír Nečas, lékař
Strana svobodných občanů        Tomáš Pajonk
Strana zelených Kateřina Zukalová, místostarostka obce Seninka a soukromá farmářka
Suverenita - Blok Jany Bobošíkové pro Zlínský kraj      Karel Nedbálek, poradce a předseda zemědělského družstva
za Morální Očistu Regionu       Libor Daňhel, učitel
Zdravý kraj     Stanislav Mikula, ředitel CK
ZVUK 2012       Ivo Frolec, ředitel Slováckého muzea

Moravskoslezský kraj

KSČM    Josef Babka, krajský radní
TOP 09 a Starostové pro Moravskoslezský kraj    Pavol Lukša, poslanec
ODS     David Sventek, ředitel Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko
Dělnická strana sociální spravedlnosti - STOP nepřizpůsobivým!  Václav Komárek, důchodce
Volte Pravý Blok www.cibulka.web        Karel Foltis, technik
Nezávislí       Liana Janáčková, starostka městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky
ČSSD    Miroslav Novák, náměstek hejtmana
Moravané        Milan Buček, obchodní zástupce, zaměstnanec muzea
KDU-ČSL Vít Slováček, starosta Českého Těšína
Protest - nevolím parlamentní strany    Karel Fiedler, OSVČ
Sdružení nezávislých kandidátů  Sylva Kováčiková, poradce a zastupitelka
Suverenita - Blok Jany Bobošíkové - pro Moravskoslezský kraj    Zdeněk Pavlíček, místopředseda strany
Národní socialisté - levice 21. století Ivana Quittová, advokátka
Česká pirátská strana   Lukáš Černohorský, předseda krajského sdružení strany
Komunistická strana Československa      Josef Seichter, tajemník ÚV KSČ
Koalice strany soukromníků České republiky a Konzervativní strany       Roman Ševčík, stavbyvedoucí
Strana Práv Občanů Zemanovci    Martin Schubert, předseda krajské organizace strany
Hnutí na podporu dobrovolných hasičů a dalších dobrovolníků     Jan Szotkowski, předseda hnutí
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska     Karel Mašlík, učitel
Strana svobodných občanů        Martin Jochim, stavbyvedoucí
Strana zelených Pavla Brady, náměstkyně primátora Opavy

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Berdychová: Krajská škola navazuje na učňovské tradice

4:33 Berdychová: Krajská škola navazuje na učňovské tradice

Královéhradecký kraj dokončil modernizaci dílenského areálu Střední průmyslové školy, střední odborn…