Prezident se zúčastní slavnostního zahájení Her XXX. Olympiády

26.07.2012 19:08 | Zprávy

Prezident republiky Václav Klaus odcestuje v pátek dne 27. července 2012 do Londýna, kde se zúčastní zahajovacího ceremoniálu Her XXX. Olympiády 2012.

Prezident se zúčastní slavnostního zahájení Her XXX. Olympiády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident ČR Václav Klaus

U této příležitosti zde rovněž otevře nový Český dům a v odpoledních hodinách se v Buckinghamském paláci zúčastní slavnostní recepce pořádané Jejím Veličenstvem královnou Alžbětou II. pro přítomné hlavy států a vedoucí národních delegací. V následujících třech dnech prezident podpoří české sportovce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Byty

Ptáte se, jestli chceme byty, docela zbytečná otázka, když je tu o bydlení nouze. Jedna věc je ale stavět a druhá umožnit, aby byly pro lidi finančně dostupné, což nyní nejsou. Máte nějaké řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hašek (PRO): Platí Zemanovo - Spolu chyceni, Spolu pověšeni

22:14 Hašek (PRO): Platí Zemanovo - Spolu chyceni, Spolu pověšeni

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k bi…