Skokan (VV): Chcete exportovat do Vietnamu?

24.02.2013 10:43

Do Vietnamu pojedu pracovně z pozice místopředsedy hospodářského výboru 10. – 16. března. V návaznosti na tuto cestu se 24. března – 6. dubna uskuteční obchodní a podnikatelská mise, pořádaná Česko-Středoasijskou smíšenou obchodní komorou a Parlamentem ČR, do Vietnamu a Kambodže.

Skokan (VV): Chcete exportovat do Vietnamu?
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Bývalý poslanec za VV Petr Skokan

V jihovýchodní Asii se v poslední době otevírají nové možnosti pro český byznys. Zajímavá spolupráce se očekává zejména v sektorech energetiky, strojírenství, ekologie, těžebního průmyslu, potravinářství a zdravotnictví. Možnosti se nabízejí i v budování dopravní a průmyslové infrastruktury.

Program mise navazuje na státní návštěvu ministra průmyslu a obchodu ČR, uskutečněnou v lednu letošního roku ve Vietnamu, Kambodži a dalších zemích jihovýchodní Asie. Pro účastníky mise budou připraveni konkrétní partneři pro dvoustranná jednání. Tlumočení bude zajištěno.

ČSOK otevírá ve Vietnamu rovněž stálou kancelář se stálým delegátem, který bude českým firmám poskytovat každodenní podporu jejich obchodní činnosti v tomto teritoriu.

Pro firmy, které se zúčastní dubnové mise, připraví bilaterální jednání Petr Skokan a ČSOK během své březnové návštěvy ve Vietnamu. Informační schůzka se zájemci z řad českých společností se bude konat příští týden v Poslanecké sněmovně.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Veciverejne.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Roberta jsem potkal na jedné ze svých cest po jižní Moravě...

22:02 Fiala (ODS): Roberta jsem potkal na jedné ze svých cest po jižní Moravě...

Komentář na facebookovém profilu k jednomu vzácnému setkání na jižní Moravě.