Sobotka: Volby nám dávají šancí zbavit se Nečasovy špatné vlády

12.10.2012 17:11 | Zprávy

Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka volil v pátek krátce po patnácté hodině tradičně ve Slavkově u Brna, ve volební místnosti, umístěné v tamní Základní škole Komenského, kterou jako žák navštěvoval v osmdesátých letech.

Sobotka: Volby nám dávají šancí zbavit se Nečasovy špatné vlády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka

„Do volební urny jsem vhodil jihomoravskou kandidátku ČSSD. Sociální demokraté odvedli ve vedení kraje dobrou práci a splnili své volební sliby z roku 2008.

Letošní krajské a senátní volby jsou mimořádně důležité. Sociální demokracie v nich usiluje o udržení kvalitních a dostupných veřejných služeb na úrovni krajů.

Musíme zabránit privatizaci nemocnic a sociálních služeb, o kterou usilují ODS a TOP 09. Volby také dávají občanům možnost, aby odmítli chybné a nespravedlivé reformy Nečasovy vlády. Pokud v těchto volbách utrpí ODS a TOP 09 pořádný výprask, vládu to silně oslabí a otevře cestu k jejímu pádu. I proto je důležité, aby dnes a v sobotu lidé přišli volit,“ uvedl Bohuslav Sobotka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: cssd.cz

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Zabraňme vstupu Ukrajiny do EU a NATO

8:05 Majerová (Trikolora): Zabraňme vstupu Ukrajiny do EU a NATO

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k podpoře vstupu Ukrajiny do EU Evropským parlamentem