Tvrdík (ČSSD): Miloš Zeman se stává tragikomickou postavou

12.04.2010 18:44

Snaha SPO-Z přitáhnout na sebe pozornost za každou cenu je trapná.

Tvrdík (ČSSD): Miloš Zeman se stává tragikomickou postavou

Snaha Strany práv občanů přitáhnout na sebe pozornost za každou cenu se stává trapně úsměvnou. Pohled na bývalou respektovanou osobnost české politiky, kterou Miloš Zeman byl, jak si chce vymoci účast v televizní debatě Otázky Václava Moravce v Ústeckém kraji reagováním na evidentně podvržený a smyšlený blog jakéhosi údajného bývalého zaměstnance Lidového domu, který ve skutečnosti nikdy neexistoval, je smutný.

Chápeme frustraci, kterou Strana práv občanů prožívá, když její podpora mezi občany je minimální a ukazuje se, že tato strana nemá šanci překročit 5% hranici pro vstup do PSP a v samotném Ústeckém kraji se její preference pohybují kolem 4%.

Blog, který si sama SPO dala do své vlastní tiskové zprávy, naznačuje, že by se Jiří Paroubek chtěl debatě s Milošem Zemanem vyhnout. Celá konstrukce, tak průhledně připravená volebními "experty" v čele s Miroslavem Šloufem, má dva hlavní nedostatky: Identita blogera, který měl být do února 2009 údajným zaměstnancem Lidového domu, je vymyšlená. Nikdo takový nikdo v ČSSD ani ve volebním štábu sociální demokracie nepracoval. A za druhé: každý, kdo zná Jiří Paroubka dobře ví, že by se žádné televizní debatě nevyhýbal.

Jaroslav Tvrdík
ústřední volební manažer ČSSD

Dále čtěte:
Dimun (ČSSD): Zeman konečně kritizuje sebe a ODS
Paroubek se mě bojí, říká Zeman. Trapně úsměvné, reaguje ČSSD

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: cssd.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vencálek (Zelení): Systém, kde sociálně slabší děti nedosáhnou na vyšší vzdělání, je nemocný

6:39 Vencálek (Zelení): Systém, kde sociálně slabší děti nedosáhnou na vyšší vzdělání, je nemocný

Komentář na facebookovém profilu k návrhům na zavedení školného na vysokých školách