Vladimír Dlouhý: V cestách po regionech budu i nadále pokračovat

05.10.2012 17:41

Vladimír Dlouhý získal 50 tisíc podpisů na petiční listiny pro podporu jeho kandidatury na prezidenta České republiky. Hranice 50 tisíc podpisů bylo dosaženo i přesto, že Vladimír Dlouhý patří k nemnoha vážným kandidátům, kteří se neopírají o strukturu žádné politické strany.

Vladimír Dlouhý: V cestách po regionech budu i nadále pokračovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vladimír Dlouhý
reklama

Mezi prvními, kteří podepsali kandidátskou listinu, byli přátelé, příznivci a podporovatelé Vladimíra Dlouhého.

Velký význam na rychlý sběr podpisů měla regionální kampaň „Dlouhý běh na Hrad“. V rámci návštěv regionů běhá Vladimír Dlouhý napříč celou Českou republikou a setkává se s voliči.

Významnou roli sehrála i unikátní spolupráce s brigádníky. Tým Vladimíra Dlouhého oslovil prostřednictvím sociálních sítí občany České republiky s nabídkou letní brigády. Té se účastnilo téměř tisíc lidí, většinou studentů, kteří podporu Vladimíra Dlouhého spojili s možností výdělku v době letních prázdnin.

Ziskem potřebného počtu padesáti tisíc podpisů však sběr nekončí. Ukončena byla jen forma letních brigád šířená prostřednictvím sociálních sítí. Nekončí ani návštěvy regionů. „Cesty po regionech omezovat nebudeme. Zcela určitě budou součástí intenzivní kampaně, kterou připravujeme po oficiální nominaci na kandidaturu pro lednové volby. Setkávání s lidmi je cennou zkušeností, kterou si z kampaně odnesu, ať už ve volbě uspěji nebo ne,“ říká Vladimír Dlouhý.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vdlouhy.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Piráti představili návrhy pro zlepšení systému vzdělávání lékařů

16:05 Piráti představili návrhy pro zlepšení systému vzdělávání lékařů

Zásadního zlepšení systému vzdělávání se mohou dočkat mladí čeští lékaři, pokud projdou návrhy Pirát…