„Imigranti více znásilňují než původní obyvatelé. Trestat za to, že to někdo řekne?!“ Okamura rázně vystoupil

22.06.2021 15:19 | Rozhovor

Co je to represivní tolerance? Podle Tomio Okamury právě tento koncept razí sluníčkáři, aby potlačili odlišné názory a tradiční hodnoty společnosti, kterou chtějí zlikvidovat. Tito lidé jsou ve skutečnosti proti svobodě a vymlouvají se na „nenávist“.

„Imigranti více znásilňují než původní obyvatelé. Trestat za to, že to někdo řekne?!“ Okamura rázně vystoupil
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Pane předsedo, rozjela se celkem intenzivní debata o svobodě slova v České republice. Máte dojem, jako někteří, že tato svoboda je dnes v ČR v ohrožení?

Samozřejmě, že je v ohrožení. I soudnictví je podle mého názoru zpolitizované. Neomarxisté a sluníčkáři podnikli dlouhý pochod institucemi a ovládají mnoho postů ve státní správě, soudnictví, neziskovkách, politických stranách a podobně.

Evropská unie, paní Jourová, Piráti a mnozí další v rámci takzvaného boje proti dezinformacím a proti „nenávisti“ zavádějí cenzuru a kriminalizaci svobody projevu. Chtějí umlčet vlastenectví nebo kritiku imigrace, islámu, genderismu či neomarxismus.

Sluníčkáři hovoří o šíření nenávisti v případě kritiky islámu, přitom islám je nenávistná ideologie, která je v rozporu s demokracií a ústavními svobodami. Neomarxisté prosazují takzvanou represivní toleranci, kdy názory, které nejsou neomarxistické a jsou vlastenecké, či hájí tradiční hodnoty, mají být represí potlačovány. Proti demokracii a svobodě jsou ve skutečnosti oni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …