Běžte se zeptat na vrátnici, kdo doopravdy řídí Slovensko. Nevšední pohled k bratrům, kteří v sobotu volí

03.03.2016 10:10 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Na Slovensku žijící analytik Sergej Chelemendik se v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz zaměřil na volby do slovenské Národné rady, které se uskuteční již tuto sobotu. Jak hodnotí vládu SMERu-SD? A jak si myslí, že volby dopadnou? Sám Chemelendik je exposlancem slovenského parlamentu.

Běžte se zeptat na vrátnici, kdo doopravdy řídí Slovensko. Nevšední pohled k bratrům, kteří v sobotu volí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ruský spisovatel a analytik Sergej Chelemendik

Průzkumy preferencí signalizují, že SMER neobnoví nadpoloviční většinu v Národné radě. Bude dle Vás vládnout koaličně, nebo vůbec? Jaká bude dle Vás nová slovenská vláda?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala a další taky historici. Negramoti z paměťové agendy a rozhazování. Historik Fidler o oboru

19:46 Fiala a další taky historici. Negramoti z paměťové agendy a rozhazování. Historik Fidler o oboru

HISTORIE BEZ HYSTERIE „Faktem je, že na naše historické ústavy a podobná pracoviště vynakládá stát m…