Doktor Hnízdil: Covidizmus, teď ukrajinizmus. Někdo to vzal pevně do ruky

18.04.2023 4:46 | Rozhovor

Ministryně Černochová, premiér Fiala i prezident Pavel jsou hluboce přesvědčení, že podporou války proti Rusku páchají dobro. Za každou cenu. Nic nového pod sluncem. „Vybíjení národů ve jménu kříže, půlměsíce, Boha, Alláha, upalování čarodějnic... Zajímalo někoho, že to není správné? Bůh to žádal, strana to žádala, doba to žádala, situace to žádá. Nelze jinak,“ říká pro ParlamentníListy.cz psychosomatik a publicista Jan Hnízdil a dodává, že ho v lecčems inspirovaly komentáře nicků Zdeno Gatto a Guru Bayo.

Doktor Hnízdil: Covidizmus, teď ukrajinizmus. Někdo to vzal pevně do ruky
Foto: Repro Youtube
Popisek: MUDr. Jan Hnízdil

Když jsem slyšel v pořadu 360° na CNN Prima NEWS vyjádření šéfredaktora Týdeníku Echo Dalibora Balšínka, že reakce ministryně obrany Jany Černochové na výrok zlatého olympionika Davida Svobody byla nepřiměřená a teatrální a že jí zřejmě chybí „elementární lidské pochopení, že někdo může mít jiný názor,“ vzpomněl jsem si na vaše slova, že se psychopati často dostávají na místa, kde mohou škodit nejvíce. Přiznám se, že jsem je vztahoval jenom k pánům. Platí i pro dámy?

Knížka, kterou jsme napsali s Michalem Třískou Všichni jsou psychopati jenom já jsem letadlo, je čím dál aktuálnější. Jsme v obklíčení psychopaty. Psychopatie není nemoc, ale postižení. Ti lidé jsou inteligentní, pracovití, jazykově vybavení, schopní. Na druhou stranu bezohlední, bezcitní, arogantní, mstiví, všeho schopní. Jejich postižení většinou pramení ze vztahů původní rodiny. V dětství nepoznali lásku, v dospělosti ji neumějí ani dát ani přijmou. V původní rodině nefungovaly vztahy, oni je neumějí ani navázat, ani rozvíjet. Jsou to charakteroví invalidé. To se týká jak mužů, tak žen. Do vedoucích funkcí se nedostávají náhodou. Jsou součástí bezohledného, bezcitného a dravého společenského sytému, který je přitahuje a oni jej potvrzují. Poslušně plní zadání korporátních superpsychopatů, jsou loutkami globálního scénáře. Psychiatr Robert Hare píše v knize Hadi v oblecích, že mezi vysokými manažery a politiky je mnohem větší procento nebezpečných psychopatů než mezi vězni ve federálních věznicích USA. Zatím marně pátrám, kdo z naší vlády do této kategorie nespadá. Neztrácím naději.

Zaregistroval jsem názor, že v případě osob s psychopatií se ani nejedná o lidi. Proč by se na takto postižené jedince mělo tímto způsobem pohlížet?

Soucit, stud, empatie, zodpovědnost, ohleduplnost, smysl pro spolupráci... jsou vlastnosti, které dělají člověka lidským. Psychopat je nemá. Je ne-lidský, zrůdný, podle některých psychiatrů jiný živočišný druh. Psychopatie se nedá léčit léky ani operovat, je to těžká osobnostní porucha – poškozený hardware. Psychopat je přesvědčený o tom, že žádnou terapii nepotřebuje, že je v pořádku, divní jsou ostatní Postižené je potřeba umět identifikovat (naše vláda je skvělý studijní materiál), vyhnout se jim, nevolit je. Jakmile se zmocní politické funkce a moci – je zle. Když mohou uškodit, tak uškodí. Nikdy se neomluví, nikdy neodstoupí! To si zapamatujte! Historie se opakuje. Milouš Jakeš, Gustáv Husák, Jiřina Švorcová a další byli do své smrti přesvědčeni, že páchali dobro. Nikdo a nic nemohlo jejich víru zlomit. Ministři zdravotnictví Vojtěch, Blatný, Válek, profesoři Flégr, Konvalinka, Hořejší, Maďar, Prymula, doktor Kubek a další byli pevně přesvědčeni, že bojem proti covidu páchají dobro. Statistiky, důkazy… vše bylo v jejich očích propagandou a lží. Jejich víra byla nezdolná.

O konání jakého dobra jsou přesvědčeny nynější české politické elity?

Ministryně Černochová, premiér Fiala, prezident Pavel… jsou hluboce přesvědčení, že podporou války proti Rusku páchají dobro. Za každou cenu. Nihil sub sole novum, nic nového pod sluncem. Vybíjení národů ve jménu kříže, půlměsíce, Boha, Alláha, upalování čarodějnic... Zajímalo někoho, že to není správné? Bůh to žádal, strana to žádala, doba to žádala, situace to žádá. Nelze jinak. Liberálně demokratické principy naší společnosti jsou jen hrou v rukou bezohledných a bezcitných psychopatů, kteří jsou pod záminkou falešných ideálů a morálky schopni zničit tento svět a sebe s ním. Lidstvo se duchovně nepoučilo. Dokáže ovládat špičkové technologie. Ty se ale současně stávají nástrojem jeho záhuby. Médii šířená propaganda, která místo pravdy, lásky a spravedlnosti vyznává princip kolektivní viny, nenávisti a msty, místo míru volá po zbrojení a válce, vede k vytvoření obludné mašinérie bezpráví. Uráží, ponižuje a trestá ty odvážné, kteří si dovolí vystoupit z řady a sdělit vlastní názor. Jako olympionik David Svoboda, vakcinolog profesor Beran, děkan Miroslav Ševčík a další.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: Jiří Hroník

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Dr. Hnízdila rád nemám,, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseKarel75 , 18.04.2023 10:22:38
s jeho výroky jsem často nesouhlasil, ale tentokrát mu dávám plně za pravdu. A vážím si jej za to, že otevřeně říká to, co si sám myslí. Rád bych ješě citoval jného známého lékaře, Mudr. Františka Koukolíka: "Jsou dva druhy psychopatů. Úspěšní a neúspěšní. Ti neúspěšní jsou ve vězení a v pschiatrických ústavech. Ti úspěšní sedí ve správních radách velkých společností. v parlamentu, v senátu a ve vládě."

|  11 |  0

Další články z rubriky

„Bude horko.“ Další vývoj v Evropě? Markéta Šichtařová má špatné zprávy

18:10 „Bude horko.“ Další vývoj v Evropě? Markéta Šichtařová má špatné zprávy

INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ V příštím týdnu, v čase dovolených a bez pozornosti veřejnosti, má Fial…