Kdybych byl ještě v ČSSD, Hamáčka bych nakopl stejně jako kdysi, stíhaný David Rath promluvil přes PL. Velice ostré!

09.01.2019 14:14 | Zprávy

ROZHOVOR Kdybych byl dnes v sociální demokracii, tak bych Honzu Hamáčka nakopl tak, jak jsem ho párkrát v uvozovkách nakopl, když byl mým podkandidátem na krajské kandidátce, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý vlivný a stále ještě trestně stíhaný sociální demokrat David Rath, který zkusí přízeň voličů v blížících se volbách do Evropského parlamentu na kandidátce České suverenity. A vysvětluje proč.

Kdybych byl ještě v ČSSD, Hamáčka bych nakopl stejně jako kdysi, stíhaný David Rath promluvil přes PL. Velice ostré!
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

Jak to máte s trestním stíháním?

Těžko říct. Masomlýnek, který tu věc řeší soudně, justičně, policejně a prokurátorsky, stále jede. Těch sedm let ze mě chtějí udělat karbanátek. Já se tomu bráním, střídavě s úspěchem. Zatím přežívám, ale je to čistě v jejich rukou. Situace je taková, že teď bude rozhodovat Vrchní soud.

A před ním si věříte?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Unie jako říše. Výročí vítězství „čeledi svatého Václava“. Historik Fidler má poučení ze středověku

9:52 Unie jako říše. Výročí vítězství „čeledi svatého Václava“. Historik Fidler má poučení ze středověku

HISTORIE BEZ HYSTERIE „Nejprve představa, že českého vládce určuje říšský panovník, poté nabídka, ab…