Lubomír Volný: Očkování je globální byznys. Babiš na krizi bohatne, prodlužuje ji

06.03.2021 11:26

ROZHOVOR „Očkování je pouze dopředu globálně naplánovaný megabyznys těch nejbohatších z bohatých, kteří kvůli přebytku peněz čekají jako supové na každou krizi, aby své umělé peníze vyměnili co nejlaciněji za reálné hmotné statky,“ tvrdí poslanec Lubomír Volný (JAP, Jednotní – alternativa pro patrioty, zvolen za SPD). Podle něj na koronavirové krizi zbohatl i český premiér Andrej Babiš (ANO), a proto ji uměle prodlužuje. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Volný říká, že žijeme v diktatuře a že očkování není východiskem z pandemie.

Lubomír Volný: Očkování je globální byznys. Babiš na krizi bohatne, prodlužuje ji
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: Poslanec JAP Lubomír Volný

V Poslanecké sněmovně jste s kolegou začal jako první mluvit o léku Ivermektin jako možné léčbě nemoci covidu-19. Nyní se s informacemi o jeho účinnosti roztrhl pytel. Premiér Andrej Babiš se k jeho použití také nyní přiklání. Co tomu říkáte?

Pouze tlak veřejnosti – který vyvolala masivní sledovanost našich vystoupení na sociálních sítích, tisíce e-mailů od vládou znechucených voličů a to, že jsme rozeslali Košický protokol docenta Töroka z košické nemocnice prezidentovi Miloši Zemanovi, celé vládě, všem senátorům i poslancům a opět jsme o tomto informovali veřejnost – přinutil Babiše změnit názor. Přidávám odkaz na video, které toto dokazuje.

Kvůli léku Ivermektin si vás předvolá policie. Na sociální síti jste napsal a ve Sněmovně jste řekl, že je v plánu diskreditace Ivermektinu jako léku proti covidu-19 tím, že někteří pacienti zemřou a budou vydáváni za oběti tohoto léku. Jak jste na takovou informaci přišel? A nemíním tím třeba vyzrazení zdroje…

Anketa

Má vláda Andreje Babiše dovládnout do voleb?

85%
15%
hlasovalo: 20005 lidí
Jak jsem informoval veřejnost v Poslanecké sněmovně, informaci mám ze zdroje, který je evidentně zapojen do sledování mé osoby a nesouhlasí s tím, co se má stát.

Uvědomuji si, že jsem se mohl stát i obětí provokace, abych mohl být obviněn ze šíření poplašné zprávy. Nicméně, cítil jsem se v podobné situaci, jako když by u vás v noci zazvonil v roce 1944 neznámý člověk a prohlásí o sobě, že je anglický letec. Musel jsem si vybrat: riskovat obvinění, nebo mlčet. Ve jménu možných obětí jsem se rozhodl riskovat, udělat vše pro to, aby nikdo nebyl ohrožen.

Proto jsem navrhl i vytvoření parlamentní vyšetřovací komise k případným úmrtím pacientů léčených Ivermektinem, která by byla složena z poslanců đ lékařů, bývalých policistů, právníků a vojáků, která by vždy ohledala jak tělo, tak příslušnou dokumentaci. Návrh byl prozatím smeten ze stolu předsedou Poslanecké sněmovny panem Radkem Vondráčkem.

Považujete svá prohlášení za porušování zákona?

Považuji svá prohlášení za naplnění své jak občanské, tak politické povinnosti. Kdo chce zapalovat, musí hořet.

Jaký je váš pohled na diskuse kolem ruské vakcíny Sputnik V, o jejíž certifikaci bylo konečně požádáno u Evropské lékové agentury? Co se dá obecně o politice vyčíst z událostí kolem možnosti jejího použití?

Diskusi vedou pouze rusofobní rasisté. Normální lidé vyjdou vstříc těm, kteří se chtějí Sputnikem V nechat dobrovolně naočkovat.

A jak důležité je pro vás schválení u Evropské lékové agentury (EMA), což většina politiků i odborníků považovala za zásadní podmínku pro použití ruské vakcíny? Stačilo by vám jen schválení českým Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) a Světovou zdravotnickou organizací? 

Evropská léková agentura je nejen absolutně zbytečná a k ničemu. Jako každá instituce Evropské unie je Evropanům nebezpečná – tato instituce také vše pozitivní brzdí, a přinejlepším degeneruje do nepoužitelné formy.

Je očkování řešením koronavirové epidemie, podle vás?

Anketa

Který případný kandidát na prezidenta vás oslovuje nejvíc?

hlasovalo: 21705 lidí
Ne, evidentně není. Řešením je masové nasazení Isoprinosinu, Ivermektinu, intravenózního vitamínu C, masivní dávky vitamínu D, tedy Košického protokolu, který najdete na www.volnyblok.cz.

Očkování je pouze dopředu globálně naplánovaný megabyznys těch nejbohatších z bohatých, kteří kvůli přebytku peněz čekají jako supové na každou krizi, aby své umělé peníze vyměnili co nejlaciněji za reálné hmotné statky.

I náš premiér Andrej Babiš na koronavirové krizi prokazatelně zbohatl, a je to jediný důvod, proč ji u nás uměle prodlužuje.

Česko se nachází v lockdownu, policisté s vojáky hlídají silnice mezi okresy, zda lidé cestují jen v nutných případech. Kapacity nemocnic jsou přetížené a vláda zavádí pracovní povinnost lékařů a studentů. „My si máme zvyknout na vojáky v ulicích, protože to je předpříprava na tvrdé stanné právo a tvrdou diktaturu. Proto ta opatření nedávají smysl, protože nemají dávat smysl. Ta opatření nemají pomáhat. Ta opatření mají situaci zhoršovat a mají vraždit,“ řekl jste také Sněmovně. Nakolik se tedy obáváte, že se současná omezení na právech a svobodách člověka promítnou do trvalých životů? A skutečně podle vás hrozí diktatura?

My už v diktatuře žijeme. Dnes jde pouze o to, jestli ji porazíme, nebo ne.

Premiér Andrej Babiš přiznal několik pochybení. Jak si, podle vás, česká vláda poslední rok s koronavirem vede?

Vláda si vede velmi dobře pro všechny velmi bohaté a všehoschopné – ale katastrofálně pro ostatních 10 milionů občanů této země a pro dalších 10 milionů ještě nenarozených.

V souvislosti s koronavirem se objevují různé i alternativní způsoby léčby. Od klasických rad našich babiček až po absurdní a zdraví nebezpečné nápady. Narazil jste na nějakou léčbu, kterou považujete za opodstatněnou či funkční?

Intravenózní podávání megadávek vitamínu C, Isoprinosine, Ivermektin. Rozhodně vám zakazuji inhalovat koloidní stříbro tak, jak to dělám už 20 let já. (Poslanec Volný přiložil i odkaz na 13 let starou studii o podávání koloidního stříbra pacientům s cystickou fibrózou, pozn. red.).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Zuzana Koulová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kde byla „hysterka“ Němcová? Ani vidu, ani slechu. Tomáš Vyoral tuší proč

16:30 Kde byla „hysterka“ Němcová? Ani vidu, ani slechu. Tomáš Vyoral tuší proč

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Pokud jde o to, zda je Miloš Zeman schopen, či neschopen vykonávat …